۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار کوتاه
  • 19 آوریل 2021 - 12:32
  • 70 بازدید
برگزاری جلسه ستاد شئون فرهنگی در مناسبتهای ملی و مذهبی در نیشابور
برگزاری جلسه ستاد شئون فرهنگی در مناسبتهای ملی و مذهبی در نیشابور

برگزاری جلسه ستاد شئون فرهنگی در مناسبتهای ملی و مذهبی در نیشابور

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از برگزاری جلسه ستاد شئون فرهنگی در این اداره خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حسن درودی کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت:در راستای “عملیات فصل بندگی “جلسه ستاد شئون فرهنگی در […]

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از برگزاری جلسه ستاد شئون فرهنگی در این اداره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حسن درودی کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت:در راستای “عملیات فصل بندگی “جلسه ستاد شئون فرهنگی در مناسبتهای ملی ومذهبی و بمنظور برنامه ریزی لیالی قدر، با حضور اعضای ستاد در محل اداره تبلیغات اسلامی نیشابور برگزار شد.

وی افزود:در این جلسه حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد شئون فرهنگی در مناسبتهای ملی و مذهبی در شهرستان، ضمن تشریح جایگاه و وظایف این ستادگفت: هدف از برگزاری این جلسه را انسجام بخشی و سازماندهی فعالیت ها و برنامه های ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

حجت‌الاسلام جوانشیری با تبریک و تهنیت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان دارای بسترهای ویژه های است که می تواند در آن فرهنگ نیکوکاری، احیای زکات، و امر به معروف و نهی از منکر بیش از گذشته نهادینه شود.

حجت‌الاسلام جوانشیری با اشاره به جایگاه مساجد در فرهنگ اسلامی افزود: کانون های فرهنگی مساجد، کانون مداحان و حوزه علمیه باید به کمک اغنای برنامه های فرهنگی مساجد بیایند.

در ادامه حجت‌الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرستان اذعان داشت: برنامه های فرهنگی و مذهبی در ماه مبارک رمضان می بایست با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی همچون سالهای گذشته برگزار شود.
وی همچنین خواستار تعامل بیشتر دستگاههای فرهنگی شهرستان در اجرای برنامه های مذهبی در ماه مبارک رمضان شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA