۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار کوتاه
  • 11 آوریل 2021 - 7:34
  • 95 بازدید
برگزاری حلقه صالحین توسط روحانی مستقر مسجد ام البنین (س) مشهد
برگزاری حلقه صالحین توسط روحانی مستقر مسجد ام البنین (س) مشهد

برگزاری حلقه صالحین توسط روحانی مستقر مسجد ام البنین (س) مشهد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، از برگزاری جلسه حلقه صالحین با موضوع آثار و برکات نماز در زندگی انسان توسط روحانی مستقر مسجد ام البنین (س) این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: با همت حجت‌الاسلام علی […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، از برگزاری جلسه حلقه صالحین با موضوع آثار و برکات نماز در زندگی انسان توسط روحانی مستقر مسجد ام البنین (س) این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: با همت حجت‌الاسلام علی نیا روحانی مستقر در حاشیه شهر مقدس مشهد،اولین جلسه حلقه صالحین با موضوع آثار و برکات نماز در زندگی انسان برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی نیا در این خصوص گفت:یکی از آثار و برکات نماز در دنیا امید و میل به سوی کمال و خوشبختی، با بررسی و توجه در زندگی انسانهای که مقید به نماز و ارتباط با خدا هستند به این نکته مهم در زندگی این افراد بر می خریم که امیدشان به مراتب از افرادی که اهل نماز و عبادت و ارتباط با خدا نیستند، بیشتر است.
روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد تصریح کرد: سر این مساله که افراد اهل نماز دارای امید سرشاری است، این است که این افراد به خاطر ارتباطی که با خداوند متعال بر قرار کرده اند سعادت و خوشبختی را در غیر از درگاه احدیت جویا نمی شود همین ارتباط با خدا موجب می‌شود که به این منبع فیض و کمال امید بیشتر داشته باشند.
لازم به ذکر است: مسجد ام البنین (س) بلوار طبرسی شمالی در حاشیه شهر مقدس مشهد واقع است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA