۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 02 ژوئن 2021 - 13:14
  • 73 بازدید

رابط خبر اداره تبلیغات اسلامی طرقبه شاندیز از دومین نشست بصیرتی روحانیون و مبلغین شهرستان در شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ادره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، اصغر حاتمی با اعلام این خبر گفت: دومین جلسه نشست بصیرتی روحانیون و مبلغین طرقبه شاندیز با حضور امام جمعه شاندیز، مسئول روئسای ادارات شهرستانها،رئیس اداره تبلیغات اسلامی، روحانیون مستقر، هجرت و مبلغین بومی شهرستان و با سخنرانی حجت‌الاسلام صاحبقرانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گفت: برای اینکه بتوانیم در حوزه رسالتهای تبلیغی و طلبگی گام برداریم باید جدیت بیشتری را در رابطه با انتخابات به خرج دهیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه ستاد تواصی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری با حضور جمعی از مردم با اراده و انقلابی در قالب یک زنجیره شکل خواهد گرفت، عنوان کرد: امیدواریم با این زنجیره بتوانیم محاصره دشمن را بشکنیم.

وی با تأکید بر اینکه محاصره اصلی و جدی دشمن محاصره اعتقادی است، تصریح کرد: ما در این سال‌ها اثر محاصره اقتصادی دشمن را خوب می‌بینیم اما در واقع این محاصره خسارت کمتری از محاصره اعتقادی و تبلیغاتی دارد.
وی اضافه کرد: روحانیون قشری هستند که با مردم ارتباط زیادی دارند و بر همین اساس و به واسطه همین ارتباط حوزه تأثیرگذاری زیادی دارند.

این مسئول با بیان اینکه باور ما بر این است که مواضع امامین انقلاب، مواضع ثابتی بوده است، به تشریح نگاه امام و مقام معظم رهبری در رابطه با انتخابات پرداخت و گفت: موضوع انتخابات به قدری مهم است که روحانیون و علما باید حضور در شهرها و روستاها و حضور در جمع مردم را یک تکلیف دانسته و خود را در این عرصه مسئول بدانند.

وی در پایان با بیان اینکه باید به شبهاتی که تبدیل به یک گره ذهنی برای مردم تبدیل شده تا بگویند در انتخابات شرکت نمی‌کنیم پاسخ داده شود، تصریح کرد: گفت‌وگوی چهره به چهره مهمترین کاری است که باید در تبلیغ انجام شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA