۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 29 آوریل 2021 - 8:00
  • 32 بازدید
برگزاری طرح مهرواره محله همدل، بستری برای مشارکت دادن مردم در امور اجتماعی و فرهنگی
برگزاری طرح مهرواره محله همدل، بستری برای مشارکت دادن مردم در امور اجتماعی و فرهنگی

برگزاری طرح مهرواره محله همدل، بستری برای مشارکت دادن مردم در امور اجتماعی و فرهنگی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: به همت روحانیون و افراد تاثیر گذار پویش مهرواره «محله همدل» با مشارکت دادن مردم در امور اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد در جلسه برنامه‌‌ریزی مهرواره محله همدل، گفت: همزمان […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: به همت روحانیون و افراد تاثیر گذار پویش مهرواره «محله همدل» با مشارکت دادن مردم در امور اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد در جلسه برنامه‌‌ریزی مهرواره محله همدل، گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان پویش محله همدل به همت روحانیون و افراد تاثیر گذار و همکاری بنیاد هدایت تبلیغات اسلامی به منظور ایجاد نشاط، امید و تقویت خودباوری برای حضور و مشارکت در حل مسائل توسط اقشار مختلف مردم در سطح محله‌های این شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با بیان اینکه اجرای طرح مهرواره محله همدل را ارزشمند دانست و افزود: مشارکت دادن مردم در امور اجتماعی، فرهنگی و سیاسی از طریق درست اثربخش خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات احتیاج به همراهی مردم دارد، افزود: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در هرکاری که مردم وارد شدند قطعا گشایش در آن به وجود خواهد آمد.

فاطمی با بیان اینکه تاکنون در گناباد ۶۳ نفر در این پویش ثبت‌نام کرده‌اند، اظهارداشت: تقویت هویت محله و مسجد و ارتباط بخشی میان آنها، تثبیت جایگاه امام محله به‌عنوان محور حرکت و تحول اجتماعی و پای کار آوردن مردم برای حل مسائل پیرامونی از جمله راهبردهای اصلی این برنامه است.

دبیر گروه جهادی گناباد گفت: در این برنامه ۱۴ موضوع اصلی به‌ویژه اقتصادی، اجتماعی، تربیتی، آموزشی، خانواده، مذهبی، زیرساختی، زنان، اخلاقی، رسانه و هویت‌بخشی، سبک زندگی و سلامت، حقوقی، گفتمان انقلابی و فرهنگی ایرانی اسلامی، فساد و انحراف عملکرد دنبال می‌شود.

وی افزود: این پویش در قالب جشنواره در سه مرحله شهرستانی، استانی و در نهایت به صورت ملی برگزار خواهد شد.

فاطمی با بیان اینکه اجرای برنامه مهرواره رقابتی را در سطح مساجد ایجاد خواهد کرد، اظهار داشت: مهلت ثبت‌نام تا پایان ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده و تا بیستم خرداد نیز شرکت‌کنندگان می‌توانند گزارش‌های خود را ارسال کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان امسال اگرچه شیوع ویروس کرونا در کشور سیر صعودی دارد و برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌ها مقداری سخت است اما تلاش می‌کنیم برنامه‌ریزی خوب و مناسبی داشته باشیم تا مومنان از فیض این ماه بی‌بهره نمانند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA