۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 28 جولای 2021 - 11:43
  • 167 بازدید
برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت در شهر کاخک گناباد
برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت در شهر کاخک گناباد

برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت در شهر کاخک گناباد

روحانی مستقر شهرک بهارستان کاخک گناباد از بهره‌مندی ۳۸ جوان و نوجوان از کلاس‌های اوقات فراغت این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی ادره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عزیزاله آخرتی با اعلام این خبر، گفت: در تابستان سال جاری ۱۸ نفر دانش‌آموز پسر و ۲۰ دختر از برنامه‌های فرهنگی، اموزشی و هنری […]

روحانی مستقر شهرک بهارستان کاخک گناباد از بهره‌مندی ۳۸ جوان و نوجوان از کلاس‌های اوقات فراغت این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ادره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عزیزاله آخرتی با اعلام این خبر، گفت: در تابستان سال جاری ۱۸ نفر دانش‌آموز پسر و ۲۰ دختر از برنامه‌های فرهنگی، اموزشی و هنری اوقات فراغت بهره‌مند می‌شوند.

روحانی مستقر شهرک بهارستان کاخک گناباد، افزود: با همکاری اداره تبلیغات اسلامی گناباد در کلاس‌های اوقات فراغت کانون فرهنگی تبلیغی مسجد امام باقر(ع) برنامه‌های مختلف از جمله کلاس‌های ورزشی، روخوانی و روان‌خوانی و تجوید قرآن، احکام، طرح مطالعه حکمت‌های نهج‌البلاغه، قصه‌گویی، هنرهای دستی چون گلسازی، معرق‌کاری و خیاطی و هنرهای نمایشی برنامه‌ریزی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود.

این روحانی مستقر با بیان اینکه مسجد جایگاه تعلیم و تربیت است گفت: غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، گسترش و تعمیق ارزش‌های اسلامی، گسترش زمینه مشارکت جوانان در برنامه‌های فرهنگی هنری، زمینه‌سازی برای حضور فعال جوانان و نیروهای متعهد در عرصه‌های اجتماعی از جمله اهداف برگزاری این کلاس‌های است.

آخرتی گفت: انسان در اوقات فراغت آزادانه می‌اندیشد و در حل مسائلی که در حوزه شناختی او مطرح است از تفکر خلاق بهره می‌گیرد و همین خمیرمایه نوآوری‌ها و اختراعات بشری است.

وی ادامه داد: برنامه‌های اوقات فراغت، جدا از شناسایی استعدادهای فردی در جامعه، روحیه با هم بودن را تقویت می‌کند و موجب تجمیع نظرات در جامعه نیز می‌شود.

مسئول کلاسه‌های اوقات فراغت شهر کاخک، افزود: این برنامه‌ها از بروز مسائل و مشکلات اجتماعی که جامعه در حال حاضر با آن گریبان‌گیر است، جلوگیری می‌کند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA