۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 10 اکتبر 2021 - 9:41
  • 33 بازدید
برگزاری ۶۰ حلقه معرفتی و پرسش و پاسخ همزمان با ایام صفر در مساجد گناباد
برگزاری ۶۰ حلقه معرفتی و پرسش و پاسخ همزمان با ایام صفر در مساجد گناباد

برگزاری ۶۰ حلقه معرفتی و پرسش و پاسخ همزمان با ایام صفر در مساجد گناباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری ۴۰ حلقه معرفتی و پرسش و پاسخ با موضوعات دینی، فرهنگی و اجتماعی در مساجد این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اعلام این خبر، گفت: به همت روحانیون مستقر، اعزامی […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری ۴۰ حلقه معرفتی و پرسش و پاسخ با موضوعات دینی، فرهنگی و اجتماعی در مساجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اعلام این خبر، گفت: به همت روحانیون مستقر، اعزامی و طرح هجرت گناباد و باهدف ترویج آموزه‌های اهل‌بیت(ع)، عاشورای حسینی و رشد و تعالی معنوی و معرفت افزایی مخاطبان و ایجاد فضای مناسب برای پرسش و پاسخ، ۶۰ حلقه معرفتی و پرسش و پاسخ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در مساجد شهری و روستایی در طول ماه صفر برگزار شد.

وی افزود: برگزاری برنامه‌های متنوع در ایام محرم و صفر همه‌ساله، عزاداران و به‌ویژه جوانان را بیشتر به‌سوی مساجد جذب می‌کند که طرح حلقه‌های معرفتی و پرسش و پاسخ از آن جمله است.

فاطمی اظهار کرد: پاسخگویی به سؤالات دینی چندین سال است که با تشکیل جلسات پرسش و پاسخ با عنوان حلقه‌های معرفت، به‌منظور پاسخگویی به شبهات و پرسش‌های عزاداران در مورد سیره ائمه اطهار (ع) و نیز عمق‌بخشی بر ابعاد معرفتی دین، جلسات مختلف پرسش و پاسخ با موضوع احکام، عقاید، مسائل تربیتی، سیره ائمه اطهار (ع)، برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ محور اصلی موضوعات حلقه‌های معرفت در ایام صفر آموزه‌های اخلاقی و سیاسی در سیره رضوی، جلوه‌های زندگانی پیامبر اعظم(ص) و بیان سیره و زندگانی امام رضا(ع)، ابعاد شخصیتی امام حسین (ع) و اصحاب با وفایشان، جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در نهضت حسینی و مهدویت، سیره اخلاقی و رفتاری، سبک زندگی اسلامی، آسیب‌های فضای مجازی، رفتار فردی و اجتماعی در خانواده، برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA