۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 26 جولای 2021 - 7:51
  • 183 بازدید
تجلیل از منتخبین شهرستانی مهرواره محله همدل در گناباد
تجلیل از منتخبین شهرستانی مهرواره محله همدل در گناباد

تجلیل از منتخبین شهرستانی مهرواره محله همدل در گناباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری مراسم تجلیل از ۶ نفر منتخبین مهرواره محله همدل در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با اعلام این خبر گفت: جشنواره شهرستانی «مهرواره محله همدل» با حضور امام‌جمعه، مسئولان ادارات، روحانیون […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری مراسم تجلیل از ۶ نفر منتخبین مهرواره محله همدل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با اعلام این خبر گفت: جشنواره شهرستانی «مهرواره محله همدل» با حضور امام‌جمعه، مسئولان ادارات، روحانیون مستقر و هجرت در محل مصلی گناباد برگزار شد.

وی طی سخنان در این مراسم با بیان اینکه مهرواره محله همدل با هدف گسترش امید در سطح عموم مردم و ارتقاء نشاط اجتماعی در سطح محلات شهرستان برگزار شد، گفت: این مطرح در ۱۶ محور اقتصادی، تربیتی، اجتماعی، آموزشی، خانواده، مذهبی، زیرساختی، اخلاقی، زنان، رسانه و هویت سنجی سبک زندگی، سلامت گفتمان انقلابی و فرهنگ ایران اسلامی، حقوقی، فساد و انحراف عملکردی برگزار شد.

فاطمی اظهارداشت: مراحل این مهرواره با اعلام فراخوان ثبت مشکلات محلات(ثبت مسئله) و راهکارهای حل مشکلات(حل مسئله) در سامانه اعلام شده، ثبت شد که در خصوص حل مسائل مطرح شده، تعداد ۱۲۷ مسئله در سطح محلات گناباد به ثبت رسید.

دبیر گروه جهادی گناباد، گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت کمیته انتخاب و داوری ۶ طرح انتخاب و در مجموع یک طرح به مرحله استانی راه یافت.

فاطمی افزود: حجج‌اسلام حسن طلایی، محمدحسین سالاری، محمود طاهری، اسماعیل صدیقی و خانم حمیده تقوی نفرات منتخب شهرستانی بودند که با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از آنان تجلیل به عمل آمد.

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات شبکه تبلیغ و مسئولان موسسات قرانی، خیرین و همه شرکت‌کنندگان در این مهرواره، خاطرنشان کرد: تاکید بر محوریت مساجد در حل مسائل محله، اهتمام به مشارکت حداکثری مردم تاکید بر حل پایدار و عمیق مسائل محله، به میدان آوردن زنان در حل مسائل خود و محله و مهم تر از همه حل مشکلات مردم توسط خود مردم از دیگر اهداف مهم طرح مهرواره محله همدل بوده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA