۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 27 می 2021 - 6:25
  • 83 بازدید
تجلیل فرماندار از روابط عمومی تبلیغات اسلامی کاشمر
تجلیل فرماندار از روابط عمومی تبلیغات اسلامی کاشمر

تجلیل فرماندار از روابط عمومی تبلیغات اسلامی کاشمر

فرماندار کاشمر با اهدای لوح تقدیر از مسول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان،در نشست مسوولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی کاشمر تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مسلم ساقی فرماندار کاشمر در نشست مسوولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی کاشمر انتخابات ۱۴۰۰ را پروژه اصلی و ملی نظام توصیف […]

فرماندار کاشمر با اهدای لوح تقدیر از مسول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان،در نشست مسوولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی کاشمر تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مسلم ساقی فرماندار کاشمر در نشست مسوولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی کاشمر انتخابات ۱۴۰۰ را پروژه اصلی و ملی نظام توصیف و بیان کرد: تامین سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت از وظایف اصلی ما در انتخابات تعریف شده است.
وی با اشاره به نقش اصلی روابط عمومی‌ها در اطلاع‌رسانی و افزایش سطح آگاهی عمومی جامعه، بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت های روابط عمومی‌ها در کنار کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد ماه آتی تاکید کرد.
فرماندار کاشمر از جمله وظایف دوایر روابط عمومی را آینده‌نگری ذکر و بیان کرد: در عصر ارتباطات روابط عمومی‌ها نقش سنگینی دارند چون از ابعاد مختلف سازمانها مطلع هستند و می توانند از برخی مشکلات پیشگیری کرده و راهبرد ارائه کنند و این مهم زمانی محقق می‌شود که روابط عمومی به اهداف سازمانی، ابعاد مختلف و نقاط ضعف و قوت اشراف داشته باشد.وی همچنین بحران‌ستیزی را از وظایف ادارات روابط عمومی ذکر و بیان کرد: روابط عمومی قبل از بروز، حین و بعد از بحران باید با اطلاع‌رسانی به موقع و شفاف نقش ایفا کند.
ساقی افزود: روابط عمومی ها با اطلاع‌رسانی دقیق از خدمات سازمان به افکار عمومی به جایگاه سازمان در جامعه اعتبار می بخشند و نقش امید آفرینی را نیز ایفا می‌کنند.
وی ادامه داد: سازماندهی خبری سازمان در راستای هم‌افزایی باید مورد توجه روابط عمومی ها قرار گیرد زیرا اطلاع‌رسانی‌های چندگانه باعث سردرگمی مردم و مخاطب می‌شود.
فرماندار کاشمر گفت: اطلاع‌رسانی به موقع، همکاری فعال و مستمر ادارات روابط عمومی با رسانه‌ها و خبرنگاران مورد تاکید قرار دارد.
وی افزود: همچنین انتقادات باید بدون ممیزی و شفاف توسط ادارات روابط عمومی به مدیران ذیربط دستگاهها منتقل شود.

گفتنی است در پایان فرماندار کاشمر با اهدای لوح تقدیری از سعید صمیمی عشرت آبادی مسول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان تجلیل کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA