۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 08 ژوئن 2021 - 11:09
  • 62 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و هیئت همراه با حضور در منزل خانواده مجاهد گنابادی، پیام ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را تقدیم خانواده آن مرحوم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به همراه رئیس اداره تبلیغات اسلامی، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و جمعی از مدیران فرهنگی جهادی گناباد با حضور در منزل مجاهد شهید محسن صنوبری، پیام تسلیت حجت‌الاسلام قمی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را تقدیم خانواده آن مرحوم کرد.

در بخشی از این پیام تسلیت آمده است” خبر درگذشت اندوهبار برادر مجاهد محسن صنوبری موجب تاسف و تالم بسیار گردید. امیدوارم که با اروج ملکوتی آن مرحوم به آستان رحمت حق‌تعالی، زحمات ارزشمند ایشان در عرصه خدمت صادقانه به مستضعفین و آستان اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) ماجور و مورد مقبولیت درگاه الهی قرار گیرد و فرزند دلبندشان در مسیر این برادر عزیزمان گام بردارد و مایه مباهات آن مرحوم گردد”.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، نیز در این دیدار ضمن ابراز همدردی با خانواده داغدار بسیجی مجاهد، اظهار داشت: ازخودگذشتگی در راه دین و وطن بارزترین نوع ایثار است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز به تفکر عمیق در امر شهادت و خلاقیت و ابتکار در این فرهنگ دارد.

وی افزود: بسیج و بسیجیان جمع مخلصی هستند که برای رضایت خالق و کمک به مخلوق عارفانه، عاشقانه و مجاهدانِ تا سرحد شهادت تلاش می‌کنند.

گفتنی است، بسیجی مجاهد، محسن صنوبری در راه توزیع اطعام همدلی بین محرومان، بعنوان عضو فعال پایگاه مقاومت آقا مصطفی در ماه مبارک رمضان دچار سانحه و فوت کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA