۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 28 جولای 2021 - 8:47
  • 165 بازدید
توزیع بیش از ۳۰۰۰ بسته معیشتی به مناسبت عید غدیر در نیشابور
توزیع بیش از ۳۰۰۰ بسته معیشتی به مناسبت عید غدیر در نیشابور

توزیع بیش از ۳۰۰۰ بسته معیشتی به مناسبت عید غدیر در نیشابور

کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور از توزیع بیش از ۳۰۰۰ بسته مواد غذایی و معیشتی برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن درودی کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت و […]

کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور از توزیع بیش از ۳۰۰۰ بسته مواد غذایی و معیشتی برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن درودی کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت و عید غدیرخم، هیئات مذهبی و تشکلهای وابسته به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان به همت خیرین، با تهیه ۳۰۰۰ بسته مواد غذایی و معیشتی برای نیازمندان و خانواده های محروم به استقبال عید غدیر خم می روند.

وی با اشاره به حمایت قرار دادن خانواده های نیازمند در عید غدیرخم، گفت: با هماهنگی که با مدیران هیئات مذهبی انجام شده تعداد ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم تهیه و بین خانواده های نیازمند و محروم توزیع خواهد شد.

درودی از واقعه غدیر به‌ عنوان ارزشمند ترین خاستگاه جامعه اسلامی یاد کرد و گفت: غدیر، نماد اتحاد امت و نشان پیوند رسالت و امامت است و این دو از یک ریشه می باشند.

وی در پایان اضافه کرد: در روز عید غدیر کاروان های شادی سیار به صورت محله به محله در نقاط مختلف شهرستان پیام غدیر که همان درک ولایت و امامت است را از طریق سیستم های صوتی به سمع ارادتمندان به آن حضرت خواهند رساند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA