۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 10 اکتبر 2021 - 12:22
  • 30 بازدید
ثبت‌نام ۱۲۷ مبلغ و مبلغه گنابادی در سامانه سجام
ثبت‌نام ۱۲۷ مبلغ و مبلغه گنابادی در سامانه سجام

ثبت‌نام ۱۲۷ مبلغ و مبلغه گنابادی در سامانه سجام

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد از ثبت اطلاعات ۱۲۷ مبلغ و مبلغه دینی در سامانه سجام خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدحسین سالاری مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اعلام این خبر، گفت: ۱۸۰ مبلغ و مبلغه در قالب طرح‌هجرت، خود استقرار، مستمر، […]

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد از ثبت اطلاعات ۱۲۷ مبلغ و مبلغه دینی در سامانه سجام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدحسین سالاری مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اعلام این خبر، گفت: ۱۸۰ مبلغ و مبلغه در قالب طرح‌هجرت، خود استقرار، مستمر، طرح‌هدایت و.. در مناطق مختلف شهری و روستایی گناباد، در راستای تبیین آموزه‌های دینی و اسلامی فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه سهمیه شهرستان گناباد برای ثبت نام روحانیون در سامانه سجام ۱۳۵ نفر است، افزود: تاکنون ۱۱۵ مبلغ و ۲۲ مبلغه در این سامانه ثبت‌نام و ساماندهی شده‌اند.

این مسئول با اشاره به این که این سامانه که به‌صورت کشوری برنامه‌ریزی شده است، عنوان کرد: به منظور تسهیل اعزام و تایید احکام و ثبت سوابق فعالیت‌های تبلیغی و صدور سوابق مبلغان ایجاد شده است.

سالاری، با اشاره به اینکه ثبت‌نام در این سامانه جهت ساماندهی، اعزام و انجام فعالیت‌های تبلیغی ضروری است، گفت: ثبت سوابق مبلغین دینی، برنامه‌ریزی جهت اعزام مبلغ، صدور گواهی تبلیغ و… از جمله خدماتی است که در این سامانه به مبلغین دینی ارائه می‌‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: آن دسته از روحانیون که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این سامانه نشده‌اند، می‌توانند با واردن شدن به آدرس اینترنتیwww.sajam.ir نسبت به ثبت‌‌نام خود اقدام کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA