۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 04 جولای 2021 - 8:24
  • 226 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: در راستای ساماندهی هیئات مذهبی تاکنون مشخصات ۱۷۰۰ هیئت مذهبی مشهد در سامانه طوبی ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور در این خصوص گفت: با راه اندازی سامانه طوبی توسط سازمان تبلیغات اسلامی همه تشکلهای دینی از هیئات مذهبی، کانون های فرهنگی و مذهبی، انجمن های اسلامی و مداحان و شاعران آئینی بایستی با مراجعه به سامانه طوبی یا واحد تشکلهای دینی اداره‌ تبلیغات اسلامی شهرستان نسبت به ثبت مشخصات خود در این سامانه اقدام نمایند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد در این خصوص افزود:تسریع در دسترسی به اطلاعات، لزوم اطلاع‌رسانی سریع به جامعه هدف، عدم استهلاک و فرسودگی مدارک و پرونده تشکلهای دینی، انسجام و هماهنگی بیشتر بین تشکلهای دینی و صدور مجوز قانونی به تشکلهای دینی دارای پرونده تکمیل شده از ویژگیهای این بانک اطلاعاتی در سامانه طوبی است.

وی با بیان اینکه اطلاعات همه هیئات مذهبی شهرستان باید در سامانه تشکل‌های دینی طوبی ثبت شود، عنوان کرد: به منظور تسهیل در فرآیند ثبت نام هیئات مذهبی، مسئولان هیئات مذهبی می‌توانند با مراجعه به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد اطلاعات هیئات مذهبی خود را در سامانه تشکل‌های دینی طوبی ثبت کنند.
حجت‌الاسلام کریم پور با بیان اینکه فعالیت در یک جریان مذهبی بدون اتحاد و انسجام تأثیرگذار نیست، تأکید کرد: با کار گروهی می‌توان برخی از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی را در جامعه اصلاح کرد از سوی دیگر کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله کارهای مهم تبلیغات اسلامی است که باید برای تحقق این مهم تشکل‌های وابسته مانند هیئت‌های مذهبی، روحانیون اعزامی، مداحان و.. . کمک کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA