۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 02 اکتبر 2021 - 12:10
  • 57 بازدید
ثبت نام ۶۱۲ نفر از مبلغین و مبلغات شهرستان مشهد در سامانه جامع اعزام
ثبت نام ۶۱۲ نفر از مبلغین و مبلغات شهرستان مشهد در سامانه جامع اعزام

ثبت نام ۶۱۲ نفر از مبلغین و مبلغات شهرستان مشهد در سامانه جامع اعزام

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از ثبت نام ۶۱۲ نفر از مبلغین و مبلغات این شهرستان در ماه محرم سال ۱۴۰۰ در سامانه جامع اعزام مبلغ (شمع) خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد با اعلام این خبر، گفت: […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از ثبت نام ۶۱۲ نفر از مبلغین و مبلغات این شهرستان در ماه محرم سال ۱۴۰۰ در سامانه جامع اعزام مبلغ (شمع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد با اعلام این خبر، گفت: سامانه جامع اعزام مبلغ با عنوان شمع با هدف ساماندهی و تسهیل در اعزام و استقرار مبلغین و مبلغات درماه محرم سال ۱۴۰۰ راه‌اندازی شده است.

وی گفت: این سامانه توسط «اداره کل امور مبلغین سازمان تبلیغات» با هدف بهینه‌سازی شبکهٔ تبلیغی و ارائهٔ خدمات به مبلغان طراحی شده است و مبلغین و مبلغات می‌توانید با ثبت‌نام در این سامانه و ثبت فعالیت‌های تبلیغی خود از مزایای آن بهره‌مند شوید.

وی افزود: با توجه به پیگیری و هماهنگی لازم توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد تا کنون تعداد ۶۱۲ نفر مبلغ و مبلغه این شهرستان در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

حجت‌الاسلام کریم پور در پایان افزود: تمام خدمات تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه‌های اعزام و استقرار از جمله صدور گواهی سابقه تبلیغ از طریق این سامانه انجام می‌گیرد و مبلغین و مبلغات برای استفاده از مزایای این سامانه لزوما باید در آن ثبت‌نام کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA