۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 11 آوریل 2021 - 7:31
  • 113 بازدید
خانه عالم روستای گونجوک مشهد افتتاح شد
خانه عالم روستای گونجوک مشهد افتتاح شد

خانه عالم روستای گونجوک مشهد افتتاح شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از افتتاح خانه عالم روستای گونجوک مشهد با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، امام جمعه، بخشدار و مسئولین بخش احمد آباد خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان، طی مراسمی با حضور مدیر […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از افتتاح خانه عالم روستای گونجوک مشهد با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، امام جمعه، بخشدار و مسئولین بخش احمد آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان، طی مراسمی با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، امام جمعه و بخشدار بخش احمد آباد، خانه عالم روستای گونجوک مشهد با اعتبار بالغ بر ۷۰ میلیون تومان و کمک های مردمی و دفاتر مراجع عظام تقلید به بهره برداری رسید.

وی افزود: ۵۰ میلیون تومان از این مبلغ را مردم و خیران و ۲۰ میلیون تومان از اعتبارات تملک دارایی مشهد صرف این پروژه شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد بیان کرد: کار ساخت خانه عالم روستای گونجوک از سال ۹۸ آغاز و با مشکلات مالی که تخصیص اعتبارات برای این طرح به وجود آورد کمی با تأخیر به پایان رسید.
حجت‌الاسلام کریم پور بیان کرد: این خانه عالم روستایی در زمینی به مساحت ۲۰۰ مترمربع و زیر بنای ۱۰۰ مترمربع در روستای گونجوک مشهد احداث شد.
وی افزود: استقرار روحانی یکی از مطالبات همیشگی مردم روستاهای شهرستان مشهد است که این امر نشان می‌دهد این مردم متدین و خداجو در کنار مطالبات عمرانی و فیزیکی که دارند، به دنبال معنویات نیز هستند و این امر همیشه رسالت مسئولان فرهنگی به‌خصوص سازمان تبلیغات اسلامی را دشوار می‌سازد چراکه خدمت‌رسانی به این مردم وظیفه‌ای مهم قلمداد می‌شود.
این مسئول فرهنگی گفت: این مطالبه باعث شد تا این اداره بتواند زیر ساخت حضور روحانی در روستای گونجوک را فراهم سازد که این طرح امروز و همزمان با آخرین روزهای ماه شعبان و فرارسیدن ماه مبارک رمضان ۱۴۴۲، با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، با معارفه روحانی مستقر به بهره برداری رسید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA