۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 10 سپتامبر 2021 - 12:55
  • 61 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی در دوره اول طرح ملی «حرف آورد» از نظر شاخص‌های کیفی استان اول شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، حجت الاسلام هادی صاحبقرانی در مراسم تجلیل از برگزیدگان کشوری دوره اول طرح ملی «حرف آورد» گفت : جایگاه بانوان در جامعه اسلامی اثرگذار و مهم است تا آنجایی که کلمه «ام» به معنای ریشه یا محل بازگشت به مادر اختصاص پیدا کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه جایگاه زن در نگاه اسلام بسیار متعالی است، بیان کرد: دشمنان ما این جایگاه متعالی را فهمیده‌اند و بر همین اساس با دقت برای مقابله با آن طراحی می‌کنند و زن را از فرد ارزشمندی که می‌تواند جریان‌ساز باشد به یک فرد منفعل تبدیل کرده‌اند.

وی ادامه داد: زن در نگاه غرب فردی است که هر چه می‌گویند، انجام می‌دهد و به صورت منفعلانه مروج فرهنگ ابتذال است.

حجت الاسلام صاحبقرانی گفت: در جوامع فعلی بسیاری از خانم‌ها تحت تاثیر فضای عمومی جامعه قرار دارند و خودشان نسبت به موضوعات پیرامونی تحلیلی ندارند و از جمله افرادی هستند که می‌توانند به راحتی مورد طمع دشمنان قرار گیرند و این جایگاه در شأن بانوان ما نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه این استان در دوره اول طرح ملی «حرف آورد» از نظر شاخص‌های کیفی رتبه اول کشوری را کسب کرد، در خصوص هدف این پویش گفت: ما در پویش «حرف‌آورد» به دنبال این بودیم که خانم‌ها از حالت انفعال و بی‌تفاوتی نسبت به پیرامون خود خارج شوند.

زهره منوچهری کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی نی در این خصوص گفت : در این مراسم از فاطمه و زینب خادمی، زهرا خدایی، زینب اسماعیل زاده و فاطمه زهرا قنبری منتخبین کشوری خراسان رضوی مرحله اول طرح ملی حرف آورد تجلیل شد.

وی افزود : سازمان تبلیغات اسلامی ستادی را با عنوان ستاد نهضت پیشرفت بانوان ایجاد کرده است تا در حوزه زنان شبکه‌سازی اتفاق افتد و این مساله منجر به حضور فعال زنان در جامعه شود.

منوچهری گفت : اقدامی که برای عملیاتی‌سازی این هدف صورت گرفته است، طرح «حرف‌آورد» است که در این طرح بانوان در فضای مجازی حضور پیدا می‌کنند و به ترویج مفاهیم انقلابی و اسلامی می‌پردازند و نکات خود را در قالب کلیپ و پادکست به اشتراک می‌گذارند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA