۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 05 آوریل 2021 - 7:44
  • 145 بازدید

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دشمن نا امیدکردن جوانان را هدف قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی در گردهمایی روسای ادارات و نمایندگی های تبلیغات اسلامی خراسان رضوی که در زیارتگاه امام زاده سید حمزه شهر کاشمر برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری نسبت به تبلیغ گلایه دارندکه به‌عنوان مسئله درجه دو مورد توجه است درحالی که این گونه نیست و مسئله اول تبلیغ است.

وی با بیان اینکه حضرت آقا نگران هجمه های دشمن هستند، افزود: ایشان می فرمایند مردم بسیار خوبی داریم و اگر اسلام ناب برای آنها تبیین شوند برای آن می ایستند و این گونه تبلیغ امیدواری و اراده جمعی ایجاد می‌کند.

وی اشاره کرد: باید عرضه، تبین و تبلیغ خوب از اسلام اتفاق بیافتد و این کار انجام شدنی است.

حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه هم اکنون در وسط جنگی مملو از بی انصافی و نامردی هستیم، گفت: همیشه باید با مردم باشیم همانگونه که رهبرکبیر انقلاب و مقام معظم رهبری همیشه با مردم بودند و نتیجه اش پیروزی بسیار ارزشمند انقلاب اسلامی ایران بود و تا کنون با هدایت های مقام معظم رهبری به پیش رفته است.

وی با بیان اینکه روحانیون در قبل از انقلاب شهر به شهر و روستا تبلیغ کردند و در کنار مردم ایستادند و اتفاق بزرگی را رقم زدند تصریح کرد:گام دوم ادامه گام اول انقلاب است و روحانی عنصر کلیدی تبلیغ است.

وی اظهار کرد: قبول داریم که یک طلبه حقوقی کمتر از حقوق کارگری دریافت می‌کند و حتی بسیاری از علما کثیر اولاد هستند و زندگی آنها با مشکل به پیش می رود دولت محترم به جای کمک کردن بیان می‌کند چرا در روستا روحانیون بمانند و اگر نباشند چه اتفاقی می افتد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ما در ابتدای انقلاب، سپاه فرهنگی انقلاب بودیم و هم زاد سپاه هستیم ولی مقام معظم رهبری ادله موجه ای عنوان کرده اند که سازمانی که تبلیغ اسلام و منصوب به رهبری است نباید کار اقتصادی انجام دهد.

حجت‌الاسلام قمی عنوان کرد: ما طلبه ایم و تبلیغ اسلام وظیفه سازمانی ماست و با حداقل ها مسئله سرنوشت ساز تبلیغات اسلامی را انجام می دهیم و به پیش می بریم.

وی گفت: در گام دوم انقلاب در محاصره تبلیغاتی دشمن گرفتار و دشمن در این وادی اولین کار نا امیدکردن جوانان را در رأس کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه اولین جهاد ما ایجاد امید است گفت: همکنون جنگ تبلیغاتی و نبرد روایت ها است که این جنگ سرنوشت ها را رقم می زند.

وی افزود: باید به توان داخلی توجه و می توان به آن برای پیشبرد اهداف انقلاب اکتفا کرد.

حجت‌الاسلام قمی تصریح کرد: تبلیغ باید گفتمان ساز باشد و حس عمومی ایجاد کند و مفهوم دینی عملیاتی شود و گرنه به خسارت بزرگی دچار خواهیم شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهارکرد: تواصیر و صبر از واجبات جامعه است و امید جامعه را به آینده زیاد می‌کنند و فرد طلبه علاوه بر فعالیت خودش باید بتواند گسترش دهنده این زنجیره باشد.

وی عنوان کرد: ما طلبه ایم و از این فرصت باید استفاده کنیم و پیامهای حاوی امید در جامعه همراه گفتمان انقلاب اسلامی به نفع مردم را جا بیاندازیم.

وی با بیان اینکه کارهای به زمین مانده زیادی داریم، گفت: گرچه هیچ امکاناتی نداریم ولی می توانیم اجتماع سرنوشت ها را رقم بزنیم و تلاش کنیم در این مسیر قدم های خوبی برداریم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA