۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » رسانه
  • 10 نوامبر 2019 - 8:40
  • 877 بازدید
دعوت مدیر مدارس صدرا از دانش‌آموزان برای تماشای فیلم «منطقه پرواز ممنوع»
دعوت مدیر مدارس صدرا از دانش‌آموزان برای تماشای فیلم «منطقه پرواز ممنوع»

دعوت مدیر مدارس صدرا از دانش‌آموزان برای تماشای فیلم «منطقه پرواز ممنوع»

میرحامد تقدیری مدیر مدارس صدرا در نامه‌ای از دانش‌آموزان این مدارس دعوت کرد به تماشای فیلم «منطقه پرواز ممنوع» بروند. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات، میر حامد تقدیری مدیر مدارس صدرا در نامه‌ای دانش‌آموزان این مدارس را ترغیب کرد فیلم «منطقه پرواز ممنوع» که به تازگی روی پرده سینماها رفته است را تماشا کنند. […]

میرحامد تقدیری مدیر مدارس صدرا در نامه‌ای از دانش‌آموزان این مدارس دعوت کرد به تماشای فیلم «منطقه پرواز ممنوع» بروند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات، میر حامد تقدیری مدیر مدارس صدرا در نامه‌ای دانش‌آموزان این مدارس را ترغیب کرد فیلم «منطقه پرواز ممنوع» که به تازگی روی پرده سینماها رفته است را تماشا کنند.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

سلام به برادران و خواهران خوبم در مدارس صدرا
اینجا پرواز ممنوع است. ممنوعیتش را هم آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی ایجاد کرده‌اند. اما شما بال‌هایتان را آماده کنید. سلاح‌هایتان را به دست بگیرید. عزم‌هایتان را جزم کنید که جنگ جنگ اراده‌هاست. آمریکا و هم‌کیشانش نمی‌خواهند شما پرواز کنید اما چه کسی می‌تواند جلوی شما را بگیرد. چه کسی می‌تواند مشت‌های گره کرده شما را باز کند. ما در سازمان مدارس صدرا شما را باور داریم. یقین داریم آینده این انقلاب را شما رقم می‌زنید. یقین داریم سنگر مقاومت را خوب می‌فهمید و خوب نگه می‌دارید. سخت منتظرتان هستیم که ببینیم چگونه پرچم اسلام و انقلاب عزیز را بالا می‌برید.
راستی، رفقا جمع شده‌اند و باورتان کرده‌اند. برایتان فیلم ساخته‌اند که بدانید مهمید. همت و ایستادگی‌تان را به تصویر کشیده‌اند و چه خوب توانسته‌اند گوشه‌ای از سلحشوری شما را بازگو کنند. #منطقه‌_پرواز_ممنوع را باید با چشم دل دید. باید با افتخار دید که شما نوجوانان نقش اول آن هستید. راستش را بخواهید می‌خواهم در گوش‌تان بگویم که دشمن می‌خواهد شما خودتان را باور نکنید و خودتان را کم ببینید. این فیلم هم از نظر دشمن نباید دیده شود. اما شما همت کنید و حتما حتما فیلم را ببینید. وارد سنگر جنگ نرم شوید و هر کدامتان دست سه دوست و رفیق‌تان را بگیرید و پای فیلم بنشانید تا درس شهامت و استقامت را مشق کنیم. آقا مصطفی‌ها و آقا حامدهای زیادی چشم انتظار روییدن و رشد شما هستند. مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل

برادرتان
میرحامد تقدیری
سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا

فیلم «منطقه پرواز ممنوع» روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده‌ شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند.این فیلم با بازی متفاوت هادی حجازی‌فر، دو جایزه بهترین بازیگر و پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره کودکان و نوجوانان را از آن خود کرده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA