۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 14 ژوئن 2021 - 8:47
  • 139 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، از برگزاری گردهمایی روحانیون مستقر شهرستان مشهد در روستای قاسم آباد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت: گردهمایی روحانیون مستقر شهرستان مشهد در روستای قاسم آباد بخش احمد اباد این شهرستان با حضور روحانیون مستقر، امام جمعه و مسئولین بخش احمد آباد برگزار شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد با تاکید بر اینکه حضور گسترده در انتخابات توطئه های دشمنان را خنثی می‌کند، گفت: مبلغان و طلاب با بصیرت افزایی می توانند زمینه مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات را فراهم کنند.
حجت‌الاسلام کریم پور با بیان اینکه روحانیون همواره به‌عنوان راهنمای دینی و اجتماعی مورد توجه و عنایت مردم هستند اظهار داشت: از وظایف مهم طلاب و روحانیون ارتقا بصیرت و آگاهی مردم به‌ویژه در عرصه انتخابات است.
وی با توصیه به مبلغان و طلاب از آنها خواست: با ترغیب مردم به حضور گسترده در انتخابات، زمینه های خوشحالی دوستداران نظام و دلسردی و یاس مخالفان را به وجود آورند.
این مسئول فرهنگی با اشاره به اینکه حضور در انتخابات در اصل عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر آرمان ها و اهداف شهیدان است، ادامه داد: بدون شک با مشارکت حماسی بالای مردم در تعیین سرنوشت خویش تمامی توطئه های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد اظهار داشت: در شرایطی که دشمنان در صدد بدبینی و بی اعتماد کردن مردم به نظام هستند از مبلغان دینی انتظار داریم برای خنثی کردن این نقشه دشمن با آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی و روشنگری، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را زمینه سازی کنند.
حجت‌الاسلام کریم پور با بیان اینکه هر چقدر مشارکت مردم بالا برود دشمنان مأیوس تر و نا امیدتر شده و اقتدار نظام بیشتر می‌شود، عنوان کرد: تنوع و تکثر نامزدهای صالح، انقلابی و معتقد به نظام از همه جناح‌های سیاسی می تواند یکی از راهکار موثر برای افزایش میزان مشارکت مردم در عرصه انتخابات است.
کریم پور با تاکید بر اینکه یکی از رسالت های روحانیون، اجرای امر به معروف در جامعه است توصیه کرد: روحانیون و نیز اقشار تاثیرگذار با استفاده از ظرفیت خود، در مساجد و پایگاه های تبلیغی، مردم به خصوص جوانان را برای شرکت در انتخابات به‌عنوان یک تکلیف شرعی، ترغیب و تشویق می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده استقلال، امنیت و اقتدار کشور است و مشارکت حداکثری مردم با تقویت پایه های نظام، قدرت کشور را در بین کشورهای مختلف و در سطح بین المللی ارتقا می دهد.
وی با بیان اینکه مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و روستا، میان دوره ایی مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در خرداد ۱۴۰۰ می‌تواند اعتماد مردم به نظام و قوت قلب و پشتوانه ایی بزرگ برای مسئولان انقلابی باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA