۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 21 آوریل 2021 - 14:17
  • 208 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌ها در چارچوب تفاهم‌نامه بین سازمان تبلیغات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از اولویت‌های کاری ما در سال جدید است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در نشست مشترک مدیران سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه مشترک بین این دو نهاد، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان، تفاهم‌نامه‌ای با رویکرد هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های دو مجموعه، بین این دو نهاد اثرگذار به امضا رسیده که امیدوارم بتوانیم در چارچوب این تفاهم‌نامه در مقوله‌های فرهنگی، دینی و اسلامی کارهای مفیدی انجام دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به هجمه‌های دشمنان بعد از انقلاب برای تغییر سبک زندگی مردم، این تفاهم‌نامه می‌تواند اثرگذاری خوبی در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن داشته باشد، این تفاهم‌نامه با نگاهی بسیار باز و دلسوزانه به نتیجه رسیده و قطعاً اثرات خوبی در فرهنگ جامعه خواهد داشت.

وی افزود: طبق این تفاهم‌نامه، شهرستان‌های ما با کارآمدی بیشتری در حوزه قرآنی، فرقه‌ها، رسانه و هنر کار خواهند کرد، لذا امیدواریم جلسات کاری در چارچوب این تفاهم‌نامه در مشهد و شهرستان‌ها استمرار داشته باشد و همچنین برای اجرایی شدن این تفاهم‌نامه از هم‌اندیشی نخبگان و مدیران استفاده شود.

صاحبقرانی اظهار کرد: کمیته‌های فرهنگی و کار جدی آن‌ها پیگیری شده و امیدواریم شورای فرهنگی شهرستان‌ها هم فعالیت بهتری داشته باشند، تا با هم‌افزایی اجرای امور فرهنگی را تسهیل کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA