۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 31 مارس 2021 - 11:56
  • 114 بازدید
عمل به شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» نیازمند جهاد همگانی است
عمل به شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» نیازمند جهاد همگانی است

عمل به شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» نیازمند جهاد همگانی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: عمل به شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» نیازمند جهاد همگانی است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد با اشاره به درایت مقام معظم رهبری در نامگذاری سال‌ها، اظهارداشت: نامگذاری و انتخاب شعار سال از جانب رهبر معظم […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: عمل به شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» نیازمند جهاد همگانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد با اشاره به درایت مقام معظم رهبری در نامگذاری سال‌ها، اظهارداشت: نامگذاری و انتخاب شعار سال از جانب رهبر معظم انقلاب کاملاً کارشناسی شده و با بررسی دقیق مشکلات و کارهای انجام شده طی یکسال و همچنین حاصل عملکرد مسئولین و دولتمردان در سال سپری شده و نتایج اقدامات در آن سال صورت می‌گیرد، هرگز نامگذاری سالها بدون مطالعه و احساسی نمی‌باشد.

وی افزود: امروز ایران در عرصه بین‌الملل دارای جایگاه بسیار خوبی است و رسیدن به این فرهنگ کار آسانی نبود و خون‌های زیادی ریخته و مجاهدت‌های بسیاری کشیده شد تا به استقلال سیاسی برسیم و اینک وقت آن رسیده تا به سمت استقلال اقتصادی حرکت کنیم.

دبیر گروه طلاب جهادی گناباد در ادامه افزود: به نظر می‎‌رسد امروز دیگر زمان اقدام فرا رسیده و باید آنچه که ادعا می‌شود به جدّ عمل گردد.

وی ابراز امیدواری کرد: دولت و مجلس با پرداخت یارانه حمایت از تولید، ایجاد بستر صادرات محصولات و واردات لوازم مورد نیاز، برداشتن موانع موجود بر سر راه تولید و تسهیل گری، تحقق این شعار را شتاب ببخشد.

فاطمی در ادامه با اشاره به وظیفه روحانیون در تحقق شعار سال بیان داشت: وظیفه روحانیون همچون یک تکنیسین ماهر، ظریف و خطیر است و هدایت جامعه به سوی حمایت از رونق تولید و تلاش برای نهادینه کردن غیرت اقتصادی در کنار غیرت سیاسی وظیفه اولیه روحانیون است.

وی ادامه داد: فرهنگ سازی از طریق تریبون و چهره به چهره و ترویج خرید کالای ایرانی در کنار رونق تولید باید در اولویت برنامه‌های فرهنگی قرار گیرد که استفاده از کالای داخلی ایرانی منجر به خلاقیت فکر و اندیشه اندیشمندان و مبتکرین داخلی می‌شود و اطلاع‌رسانی بیشتر به مردم در خصوص کیفیت عالی بعضی از کالاهای ایرانی امری ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد ابراز داشت: همانطور که گفته شد روحانیون می تواند با تببین ابعاد و مولفه‌های شعار سال از جهات مختلف مخصوصا بعد دینی در تحقق این مهم گام اساسی بردارند هر چندکه برای محقق شدن کامل منویات رهبری در کشور نیازمند عزم و جهاد همگانی هستیم.

فاطمی در پایان گفت: بروز مشکلات اقتصادی در جهان و به تبع آن در کشور ما یک مساله اساسی است که رفع آن دغدغه اصلی همه خدمتگذاران نظام و در راس آن مقام معظم رهبری است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA