۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار کوتاه
  • 10 اکتبر 2021 - 12:24
  • 28 بازدید
فعالیت‌های فرهنگی و قرانی در بستر فضای مجازی ویژه دانش‌آموزان گنابادی برگزار می‌شود
فعالیت‌های فرهنگی و قرانی در بستر فضای مجازی ویژه دانش‌آموزان گنابادی برگزار می‌شود

فعالیت‌های فرهنگی و قرانی در بستر فضای مجازی ویژه دانش‌آموزان گنابادی برگزار می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری فعالیت‌های فرهنگی روحانیون در ایام تعطیلی مدارس با استفاده از شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با بیان اینکه فعالیت فرهنگی و تبلیغی، از امور و وظایف ذاتی دفتر تبلیغات اسلامی و حوزه‌های علمیه بوده و هست، افزود: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در حوزه آسیب‌های اجتماعی و بالابردن معرفت دینی جوانان و نوجوانان، همکاری و هم‌افزایی جهت رشد و ارتقاء سطح معرفت دینی دانش‌آموزان و تعمیق باورهای آن‌ها ضرورت دوچندانی پیدا می‌کند.

فاطمی در ادامه گفت: با اشاره به شرایط کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده برای فعالیت‌های حضوری بر ضرورت پرداختن بیش از پیش به فعالیت‌های فرهنگی به‌ویژه فعالیت‌های حوزه قرآن، عترت و نماز در بستر فضای مجازی با استفاده از ظرفیت روحانیون تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت فضای مجازی در اطلاع‌رسانی و انعکاس فعالیت‌های دینی و فرهنگی اثرگذار است، خاطرنشان کرد: حضور روحانیون در فضاهای مجازی مانند شبکه شاد، تلگرام، واتساب و… می‌توانند نسبت به تقویت باورهای دینی و ترویج فرهنگ نماز و فعالیتهای دینی بسیار موثر باشد.

گفتنی است، طبق برنامه زمان‌بندی شده روحانیون برنامه‌های فرهنگی از جمله طرح دین نشاط زندگی، گفتمان دینی، تفسیر قرآن، احکام و محفل انس با قران را در بسر شبکه شاد و فضای مجازی ویژه دانش‌آموزان برگزار کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA