۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 08 ژوئن 2021 - 9:13
  • 59 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در جریان بازدید از فعالیت‌های تبلیغی روحانیون مستقر گناباد، گفت: مبلغان مرزداران دینی جامعه هستند که بیدارگری آحاد جامعه مهمترین رسالت آنان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به همراه معاون فرهنگی و مسئول ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی با حضور در شهرستان گناباد از فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی ۱۱ روحانی مستقر در این شهرستان بازید و از حضور روحانیون بهمراه خانواده‌ها در مناطق روستایی تقدیر و تشکر کردند.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در حاشیه این بازدید، گفت: مبلغان مرزداران اندیشه های دینی و فرهنگی جامعه هستند که بیدارگری نسل‌های امروز و فردا مهمترین رسالت آنان است.

وی پیچیدگی فرهنگی را از عناصر شاخص در تبلیغ فرهنگی دانست و اظهار داشت: امر تبلیغ باید متناسب با همین پیچیدگی و تفاوت های فرهنگی و رشد عقلانی جوامع بشری تدوین و پیاده شود.

صاحبقرانی با بیان اینکه که اداره مسجد، فعال کردن آداب اسلامی و مناسک در مسجد، توجه به مشکلات تمام مردم از وظایف روحانیون و امام محله است، تصریح کرد: روحانیون عنصر اصلی مولد فرهنگ در کشور بوده و هست که باید از ظرفیت بالای دینی و فرهنگی آنان در عرصه آسیب‌زدایی فرهنگی استفاده شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه مبلغین بایستی ارتباط تنگاتنگی با معتمدین، ریش سفیدان و خیرین محله خود داشته باشند، ابرازداشت: مهمترین هدف یک امام‌محله بایستی رفع معضلات اجتماعی محل استقرار خود و همچنین در این شرایط سخت اقتصادی، حل مشکل معیشتی مردم نیازمند بواسطه خیرین محلی باشد.

گفتنی است: در جریان این بازدید روحانیون مستقر گناباد، گزارشی از عملکرد تبلیغی، کمک‌های مومنانه، چگونگی پیشرفت طرح مهرواره محله همدل و معضلات فرهنگی، اجتماعی و معیشتی روستای محل اسقرار خود را ارائه کردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA