۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » جبهه جهادی » دسته بندی نشده
  • 17 فوریه 2021 - 7:31
  • 173 بازدید
مراسم تجلیل از جهادگران نمونه شهرستان تایباد برگزار شد
مراسم تجلیل از جهادگران نمونه شهرستان تایباد برگزار شد

مراسم تجلیل از جهادگران نمونه شهرستان تایباد برگزار شد

مراسم تجلیل از جهادگران نمونه شهرستان تایباد به همت اداره تبلیغات اسلامی تایباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد با اعلام این خبر گفت: مراسم تجلیل از ۲۲ نفر جهادگر نمونه شهرستان تایباد که از روزهای ابتدایی شروع کرونا، […]

مراسم تجلیل از جهادگران نمونه شهرستان تایباد به همت اداره تبلیغات اسلامی تایباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد با اعلام این خبر گفت: مراسم تجلیل از ۲۲ نفر جهادگر نمونه شهرستان تایباد که از روزهای ابتدایی شروع کرونا، همراه و هماهنگ با مدافعان سلامت بودند، برگزار شد.

وی افزود: گروههای جهادی، کانونهای فرهنگی، نیروهای بسیجی، فعالان فرهنگی و اجتماعی و… طی حدود یکسال گذشته به ارائه خدمات گوناگون در جبهه مبارزه با کرونا پرداختند.

وی افزود: تجلیل و قدردانی از این گروههای جهادی معادل شکرگزاری به درگاه خداوند متعال است، چون این جوانان در قالب برنامه های جهادی ضمن خودسازی، به مردم خدمت می‌کنند.

حجت‌الاسلام علیپور در خصوص جهادگری اظهار داشت: جهادگر با انجام کارهای جهادی نشان می دهد که ایران اسلامی جوانانی مومن انقلابی تربیت کرده است و این گروههای جهادی با اعمال خود، داشتن روحیه جهادی را به همه دیکته می‌کنند.

وی ادامه داد: جهادگردارای تفکری است که در دوران پرآشوب و سخت آماده دست و پنجه نرم کردن با موانع و مشکلات است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: تفکر جهادی یکی از برکات انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری در همه صحنه های انقلاب بوده و هست.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA