۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 26 سپتامبر 2021 - 9:00
  • 77 بازدید
مراسم راهپیمایی اربعین حسینی را به بهترین شکل و با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می‌کنیم
مراسم راهپیمایی اربعین حسینی را به بهترین شکل و با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می‌کنیم

مراسم راهپیمایی اربعین حسینی را به بهترین شکل و با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می‌کنیم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: تلاش می‌کنیم تا اربعین حسینی را به شکل جدید و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار کنیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی؛ حجت‌الاسلام حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر، گفت: همانگونه […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: تلاش می‌کنیم تا اربعین حسینی را به شکل جدید و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی؛ حجت‌الاسلام حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر، گفت: همانگونه که انتظار داشتیم عاشقان امام حسین(ع) در طول ماه محرم و صفر تمامی پروتکل‌های بهداشتی را در مراسم‌های عزاداری رعایت کردند.

وی افزود: در آستانه اربعین حسینی قرار داریم و به طور حتم مردم عزادار و عاشقان از اینکه نتوانسته‌اند به مشهد مقدس و کربلا سفر کنند و در راهپیمایی بزرگ اربعین شرکت کنند ناراحت هستند اما برنامه‌ها و مراسم‌های مختلفی در گناباد برگزار خواهد شد.

دبیر گروه جهادی گناباد با بیان اینکه برگزاری مراسم و جلسات عزاداری و همچنین برگزاری مراسم زیارت اربعین در فضای باز و اماکن متبرکه با استفاده دائمی از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت کامل شیوه نامه‌های ابلاغی مصوبات بلامانع است، گفت: با صدور مجوز ستاد کرونا مراسم راهپیمایی اربعین در گناباد از ساعت ۶ صبح به سمت کاخک برگزار خواهد شد.

وی ابرازداشت: به یاری خدا بنا داریم تا در ایام اربعین و در فضای باز با انجام موارد بهداشتی در چند نقطه شهرستان از جمله مرقد علامه بهلول، مرقد سیدابراهیم، مرقد امامزاده سلطان محمد عابد(ع) کاخک، امامزاده احمد(ع) بیمرغ و چند هیئت‌مذهبی شاخص شهرستان که دارای فضای باز هستند، مراسم عزاداری برپا کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، تاکید کرد: تمامی مراسم‌های ایام اربعین و دهه آخر ماه صفر نیز باید متناسب با پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود و مسئولین هیئت‌ها باید به این نکات توجه ویژه داشته باشند.

فاطمی از استقرار ۲۰ موکب پذیرایی همزمان با روز اربعین در مسیر گناباد به کاخک اشاره کرد، افزود: توزیع بسته‌های فرهنگی، پخش نذورات به‌صورت بسته‌های معیشتی، توزیع نذورات بهداشتی و استقرار ۳ کانکس سرویس بهداشتی در مسیر از جمله خدماتی است که در روز پیاده‌روی اربعین در نظر گرفته شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA