۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 29 آوریل 2021 - 7:38
  • 42 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسن رضوی از مشهد به‌عنوان الگوی کشوری برای برگزاری مراسم شب‌های قدر یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین هادی صاحبقرانی با بیان این که مشهد الگوی کشوری برای برگزاری مراسم شب های قدر در ایام کروناست، اظهار کرد: مردم در خصوص شب‌ های قدر مقید هستند و این عبادت جمعی در دین و روش ما بسیار به آن سفارش شده است و مورد اقبال عمومی قرار دارد.

وی در نشست مشترک هماهنگی برگزاری مراسم شب های قدر اظهار کرد: سال گذشته مراسم شب‌ های قدر در ۲۵ نقطه از شهر و در فضای باز انجام شد و این اقدام تبدیل به یک الگوی کشوری و در کشور پیاده سازی شد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: مشهد شهر امام رضا (ع) و خاستگاه اقدامات کشوری است، در حالی که همه تصور می‌ کردند انجام تمامی مراسم‌ دینی به دلیل شیوع کرونا باید تعطیل شود، ما با ابتکار عمل توانستیم جلوی تعطیلی و مهجوریت این مناسبت ‌های پر برکت را بگیریم.

وی اظهارکرد: امر مقام معظم رهبری در حفظ سلامت مردم در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه موفقیت‌ آمیز واقع شد و از طرف دیگر توسلات و توجهات ذیل مراسم مذهبی در کاهش این بیماری موثر بوده است.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی تاکید کرد: خواهشمند است در برگزاری مراسم شب ‌های قدر، کاری کنیم که باز هم باعث تحسین کسانی شود که دنبال خرده گرفتن هستند، ما هماهنگی ‌های لازم را با نیروی انتظامی و راهور انجام داده‌ ایم و با همکاری شما این مراسم به خوبی برگزار خواهد شد.

وی افزود: مراسم شبهای قدر امسال از سوی هیئات مذهبی در ۱۱۰ نقطه مشهد با رعایت کامل دستورالعملهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌گردد که ۳۰ مورد آن با مشارکت شهرداری برگزار خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA