۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 20 سپتامبر 2021 - 7:49
  • 88 بازدید
معارفه روحانی مسقر روستای بوژمهران در نیشابور
معارفه روحانی مسقر روستای بوژمهران در نیشابور

معارفه روحانی مسقر روستای بوژمهران در نیشابور

رابط روحانیون مستقر اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از معارفه روحانی مستقر روستای بوژمهران در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی حسینی رابط روحانیون روحانیون اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت:شب گذشته حجت‌الاسلام علی رستمی در جمع نماز گزاران به‌عنوان […]

رابط روحانیون مستقر اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از معارفه روحانی مستقر روستای بوژمهران در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی حسینی رابط روحانیون روحانیون اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت:شب گذشته حجت‌الاسلام علی رستمی در جمع نماز گزاران به‌عنوان روحانی مستقر مسجد جامع روستای بوژمهران معارفه شد.

وی افزود:در این مراسم، حجت‌الاسلام برزو امام جمعه شهر خروین در جمع نمازگزاران گفت: هجرت روحانی از دیار خویش به منطقه دیگر همراه با خانواده از زمان پیامبر مکرم اسلام(ص) برجای مانده که آنحضرت هجرت را از مکه به مدینه انجام داد و شروع به فعالیت تبلیغی پرداخت.

حجت‌الاسلام برزو افزود: حضور روحانی و عالم در منطقه باعث می‌شود که افراد تقویت باورهای دینی داشته و از لحاظ احکام الهی غنی شوند و خلاء فرهنگی و دینی بر طرف شود.

خطیب جمعه خروین خاطر نشان کرد: نقش و تأثیر مسجد در جوانان به مراتب بیشتر از سایر مراکز فرهنگی است باید برای جوانان برنامه داشته باشیم اگر این قضیه اتفاق نیفتد جوانان از مسجد دور خواهند بود که مستلزم جذب جوانان برای برنامه های فرهنگی روحانی محل است.

حجت‌الاسلام برزو تصریح کرد: خدمت به خلق بهترین سرمایه بشریت است لذا اقامه سه وعده نماز جماعت، برگزاری کلاسهای فرهنگی، دینی، برای آگاه سازی جوانان، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مسائل شرعی و مسائل روز و برگزاری مراسم ملی مذهبی از اهم وظایف روحانی مستقر است.

گفتنی است: در پایان این مراسم که حکم استقرار حجت‌الاسلام علی رستمی به مدت یک سال قرائت و اهداء شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA