۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 12 سپتامبر 2021 - 12:23
  • 45 بازدید
معارفه روحانی مسقر شهر خروین نیشابور
معارفه روحانی مسقر شهر خروین نیشابور

معارفه روحانی مسقر شهر خروین نیشابور

رابط روحانیون مستقر اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از معارفه روحانی مستقر شهر خروین در این شهرستان خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی حسینی رابط روحانیون روحانیون اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت: حجت‌الاسلام هادی گرمابی در جمع نماز گزاران به‌عنوان روحانی مستقر […]

رابط روحانیون مستقر اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از معارفه روحانی مستقر شهر خروین در این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی حسینی رابط روحانیون روحانیون اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت: حجت‌الاسلام هادی گرمابی در جمع نماز گزاران به‌عنوان روحانی مستقر مسجد جامع شهر خروین معارفه شد.

وی افزود: در این مراسم،حجت‌الاسلام برزو امام جمعه شهر خروین در جمع نمازگزاران گفت: زندگی انسان پر از نعمتهای بزرگ است و خداوند با این نعمتهایی که داده سرمایه ای است جهت خریدن بهشت و با ارزش ترین این نعمتها عقل است که انسان می بایست در راستای تعالیم الهی به کاراندازد.

وی با بیان اینکه حضور روحانی در مسجد منشأ خیر و برکت فراوان است تصریح کرد: وظیفه یک روحانی مستقر فقط اقامه نماز جماعت و تشریفات شرعی نیست بلکه میتواند یک ملجاءبرای محرومین و راهنما برای همه مردم بخصوص یک الگوی صادق برای جوانان باشد.

وی افزود: طبق درخواست اهالی شهر خروین و با هدف تحت پوشش قرار دادن این منطقه در زمینه فعالیت های فرهنگی و دینی، حجت‌الاسلام هادی گرمابی به‌ عنوان روحانی مستقر این روستا معرفی شد.

خطیب جمعه شهر خروین به عناوین فعالیت هایی که توسط روحانی مستقر باید انجام شود اشاره کرد و گفت: حضور مستمر در روستا، اقامه نمازهای جماعت، سخنرانی، ارائه آموزش های قرآنی، پاسخگوئی به شبهات، احکام و مسائل دینی، برگزاری حلقه های معرفت، شناسایی و حل آسیب های حوزه تبلیغی گفتمان دینی و نشست های فرهنگی و مذهبی از جمله وظایف روحانی مستقر روستا است.

گفتنی است: در حاشیه این مراسم، حسن درودی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نشستی با شورای اسلامی و امنای مسجد داشت و خواستار حمایت از برنامه های فرهنگی روحانی شد و بر جذب نوجوانان و جوانان در مسجد تأکید کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA