۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 13 اکتبر 2021 - 9:01
  • 23 بازدید
نیروی انتظامی از ستون‌های استوار امنیت کشور جمهوری اسلامی است
نیروی انتظامی از ستون‌های استوار امنیت کشور جمهوری اسلامی است

نیروی انتظامی از ستون‌های استوار امنیت کشور جمهوری اسلامی است

بمناسبت هفته نیروی انتظامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد با فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد بهمراه مسئول امور مساجد با فرماندهی، جانشین و مسئول عقیدتی سیاسی […]

بمناسبت هفته نیروی انتظامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد با فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد بهمراه مسئول امور مساجد با فرماندهی، جانشین و مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گناباد دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام فاطمی در جریان این دیدار ضمن تبریک‌ هفته نیروی انتظامی و تشکر از همکاری با این اداره در برنامه‌ریزی، هدایت و نظارت بر هیئت‌های مذهبی به‌ویژه در ایام محرم و صفر، افزود: بدون تردید رشد و تعالی کشور جمهوری اسلامی ایران مرهون زحمات و تلاش‌های خستگی ناپذیر شما بزرگ مردانی است که تمام همّت خود را در راه امنیت، رفاه و آسایش مردم مؤمن و متدین ایران به کار بسته‌اید.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از ستون‌های استوار امنیت کشور جمهوری اسلامی است، افزود: هرگونه پیشرفت نیروی انتظامی، در زندگی مردم و روحیه آنان تاثیرگذار خواهد بود، زیرا مقابله با ناامنی و حفظ حرمت جان و مال مردم، از مسائل واقعی زندگی آنان است.

سرهنگ قربانعلی قربانی فرماندهی انتظامی شهرستان گناباد در ادامه با ابراز خرسندی از حضور مسئولین، عنوان کرد: با همکاری و تعامل مسئولان، امنیت و آسایش مردم بیشتر تامین می‌شود.

وی افزود: امنیت مردم بزرگترین رسالت آنها هست و نیروی انتظامی هیچ گونه کاستی در این زمینه را بر نمی تابد و مانند سدی در برابر هر فرد یا گروهی که بخواهد امنیت جامعه را بر هم بزند می ایستد.

لازم به یادآوری است، برگزاری نشست فرمانده انتظامی با روحانیون شهرستان، برگزاری محفل انس با قرآن ویژه کارکنان انتظامی، بررسی مسائل و معضلات مراکز فرهنگی و مذهبی شهرستان در حوزه امنیتی و انتظامی با هماهنگی واحد اطلاعات انتظامی در هفته جاری مورد تاکید قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان تصویر مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی از طرف اداره تبلیغات اسلامی به فرماندهی, جانشین و مسئول عقیدتی شهرستان گناباد اهدا شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA