۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 19 مارس 2020 - 14:43
  • 440 بازدید

مشهد-ایرنا- مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: جمعی از طلاب جهادگر به کمک غسالان رفته و کارهای مربوط به غسل افرادی که بخاطر ویروس کرونا فوت کنند را انجام می دهند.

حجت الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقدام با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی،حوزه علمیه خراسان، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و سازمان آرامستانهای شهرداری این شهر انجام می‌شود.

وی ادامه داد: ۲۰ نفر از طلاب خواهر و برادر جهادگر در این فعالیت حضور دارند که با امکانات و تجهیزات و رعایت مسائل و نکات ایمنی و بهداشتی کار غسل اموات را انجام می‌دهند تا دغدغه ای برای خانواده اموات در این خصوص وجود نداشته باشد.
وی گفت: در پی شیوع ویروس کرونا، طلاب و روحانیون جهادگر نیز به منظور مقابله با این ویروس وارد عرصه شدند که ضد عفونی نمودن مساجد و برخی معابر حاشیه شهر، تولید ماسک و همچنین ایجاد پویش های مختلف همچون پویش #بهتوانما به منظور کمک به نیازمندان جهت مقابله با این ویروس را از جمله اقدامات آنها است.
وی اظهار داشت: همچنین ائمه جماعت و روحانیون مستقر نیز در مساجدی که نماز جماعت برگزار می شود نکات لازم را برای آگاه سازی مردم جهت مقابله با ویروس کرونا انجام و به هنگام برگزاری نماز مسائل و نکات مربوط به پیشگیری از شیوع کرونا را انجام می دهند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA