۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 28 جولای 2021 - 11:41
  • 171 بازدید
پایداری و تحرک واحدهای تولیدی مرهون تلاش‌های مضاعف کارگران است
پایداری و تحرک واحدهای تولیدی مرهون تلاش‌های مضاعف کارگران است

پایداری و تحرک واحدهای تولیدی مرهون تلاش‌های مضاعف کارگران است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد در جریان دیدار با کارگران و مدیران واحدهای صنعتی، گفت: تولید، پایداری و تداوم حرکت واحدهای تولیدی مرهون زحمات و تلاش‌های مضاعف کارگران است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد همزمان با دهه امامت و ولایت و در راستای طرح شهید برونسی و قدردانی از تلاش‌های مجاهدانه کارگران و تشویق مدیران واحدهای صنعتی به جهاد اقتصادی، به همراه امام جمعه و رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان گناباد با حضور در شرکت آرد والسی نگین گل شرق، تولیدکننده خوراک نگین و واحد صنعتی درب و پنجره دو جداره، ضمن بازدید از کارخانه با مدیران و کارگران این کارخانه‌ها دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام فاطمی در این دیدار، با اشاره به کلام امام خمینی (ره) که فرمودند: «حیات یک ملت مرهون تلاش کارگران است»، اظهار داشت: تولید، پایداری و تداوم حرکت واحدهای تولیدی و صنعتی مرهون زحمات و تلاش‌های مضاعف کارگران و مدیران این مجموعه‌های تولیدی و صنعتی است.

وی افزود: نقش کارگران و جوانان در عرصه‌های مختلف و حفاظت از کیان نظام اسلامی درعرصه‌های کار و تلاش علمی، ورزشی و هسته‌ای بی بدیل است.

حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب امام جمعه گناباد نیز در جریان این دیدار، ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و میلاد، از زحمات آنها در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی و اجتماعی جامعه قدردانی کرد، گفت: کارگران به‌عنوان مدافعین عرصه اقتصادی هستند و بر تلاش همه دستگاه‌های اجرایی در جهت رفع مشکلات این قشر عزیز تاکید کرد.

دبیر گروه جهادی گناباد، توجه به رعایت حقوق کارگران را یکی از مسائل مهم و ضروری جامعه دانست و گفت: مسئله حقوق یکی از موضوعات مهم در تامین زیر ساخت‌های نظام اجتماعی است و باید اصول و قواعد آن همواره مورد توجه جدی قرار گیرد.

فاطمی، خاطرنشان کرد: دین اسلام به دلیل اینکه یک نظام و برنامه الهی در زندگی انسان تنظیم کرده است، اهمیت فراوانی به حل مشکلات کارگر و ارزش فراوانی برای کار قائل شده است.

شایان ذکر است، اداره تبلیغات اسلامی گناباد در کنار سرکشی از هیات‌ها و مساجد و سایر فعالیت‌های فرهنگی در سال مانع‌زدایی، بازدید از کارخانجات سطح شهرستان را با هدف انجام فعالیت‌های مشترک انجام می‌دهد.

گفتنی است، این بازدیدها به پیشنهاد اداره تبلیغات اسلامی و با پیگیری اداره صمت انجام و مقرر شد، ویژه تمام کارگران کارخانجات با هدف گسترش سبک زندگی اسلامی،دوره های آموزش خانواده و مشاوره تخصصی مباحث خانوادگی پیگیری و اجرایی شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA