۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 28 آوریل 2021 - 11:51
  • 42 بازدید

همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) «پویش نذر میوه» برای خانواده‌های کم‌بضاعت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مسئول کارگروه مواسات جبهه روحانیت گفت: در راستای تأمین بسته‌های پویش نذر میوه برای خانواده‌های بی‌بضاعت معیشتی بحث تأمین میوه در سبد خانوار کم‌ برخوردار کمتر دیده شده بود و برای نخستین بار این کار را در دستور کارمان قرار داده‌ایم که با هماهنگی جبهه روحانیت مردمی و گروه‌های جهادی طلبگی این پویش برگزار شد.

رئوف افزود: عدم مصرف میوه در این اقشار به طور قطع به بدن آن‌ها آسیب می‌رساند بنابراین تصمیم بر آن شد که در کنار بسته معیشتی که توسط گروه‌های دیگر در قالب کمک‌های مؤمنانه برای افراد نیازمند شهرمان تهیه شده میوه نیز گنجانده شود.

وی گفت: ۴نوع میوه سیب، توت فرنگی، موز و خیار را از میوه‌های فصل انتخاب و با حداقل قیمت بیشترین میوه را برای خانواده‌های بیشتری تهیه کردیم و براساس تعداد جمعیت یک خانواده به میزان استفاده یک هفته میوه مورد نیاز آنها تقدیم می‌شود. خانواده‌های هدف شناسایی شده‌اند و همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) توزیع این بسته‌ها انجام خواهد شد.

مسئول کارگروه مواسات جبهه روحانیت تصریح کرد: هزار بسته میوه تهیه شده همراه با بسته فرهنگی که توسط ۵۰نفر از طلبه‌های جبهه روحانیت مردمی تهیه شده در شب میلاد کریم اهل بیت در حاشیه شهر مشهد توزیع خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA