۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 28 جولای 2021 - 8:39
  • 168 بازدید
۱۴۲بسته معیشتی بین نیازمندان روستای سنگبر مشهد مقدس توزیع شد
۱۴۲بسته معیشتی بین نیازمندان روستای سنگبر مشهد مقدس توزیع شد

۱۴۲بسته معیشتی بین نیازمندان روستای سنگبر مشهد مقدس توزیع شد

رابط خبر اداره تبلیغات اسلامی مشهد از توزیع ۱۴۲بسته معیشتی بین نیازمندان روستای سنگبر مشهد خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، جواد اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: با همت حجت‌الاسلام شرفی، در رزمایش کمک‌های مومنانه و در راستای منویات مقام معظم رهبری ۱۴۲بسته‌ معیشتی آماده و در […]

رابط خبر اداره تبلیغات اسلامی مشهد از توزیع ۱۴۲بسته معیشتی بین نیازمندان روستای سنگبر مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، جواد اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: با همت حجت‌الاسلام شرفی، در رزمایش کمک‌های مومنانه و در راستای منویات مقام معظم رهبری ۱۴۲بسته‌ معیشتی آماده و در دهه ولایت و عید سعید غدیر خم میان نیازمندان توزیع شد.

حجت‌الاسلام شرفی روحانی مستقر مسجد جامع روستای سنگبر مشهد نیز افزود: با همت خیرین عزیز و جوانان پرتلاش ۱۴۲ خانوار در روستای سنگبر و روستای قیاس آباد و روستای قاسم آباد در دهه ولایت اقلام تحویل شد.

روحانی مستقر مسجد جامع روستای سنگبر با اشاره به آمادگی این مسجد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی، گفت: هر کسی توان دارد می‌تواند به این نهضت بپیوندد تا بتوانیم کمک‌ها جمع‌آوری شده را با همکاری مردم و گروهای جهادی در دو مرحله دیگر (ماه‌های محروم و صفر) بین مردم توزیع کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA