کد خبر:7188
پ
نماینده تبلیغات اسلامی شهرستان جغتای:.

توسعه فعالیت‌های قرآنی موجب برکت در جامعه است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام یداللهی نماینده تبلیغات اسلامی شهرستان جغتای اظهار داشت: توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی در جامعه موجب ترویج آموزه‌های قرآنی در بین اقشار مختلف به ویژه نوجوانان و جوانان می‌شود. وی تصریح کرد: بر همین اساس در تبلیغات اسلامی از فعالیت‌ها و برنامه‌های هدفمند […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام یداللهی نماینده تبلیغات اسلامی شهرستان جغتای اظهار داشت: توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی در جامعه موجب ترویج آموزه‌های قرآنی در بین اقشار مختلف به ویژه نوجوانان و جوانان می‌شود.

وی تصریح کرد: بر همین اساس در تبلیغات اسلامی از فعالیت‌ها و برنامه‌های هدفمند قرآنی استقبال و حمایت می‌شود.

یداللهی گفت: در همین راستا از موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان بازدید می‌کنیم تا در جریان روند آموزشی و فعالیتی این نهادهای قرآنی قرار بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا از کلاس حفظ قرآن مسجد حضرت علی اصغر علیه‌السلام جغتای بازدید کرده و از حافظین خردسال و نوجوان آن تقدیر کردیم.
نماینده تبلیغات اسلامی شهرستان جغتای اضافه کرد: در کلاس حفظ قرآن این مسجد ۱۵ نفر از نوجوانان دختر مشغول حفظ هستند و تا کنون اکثر قرآن آموزان تا ۴ جزء و یک قرآن آموز نیز تا ۱۰ جزء قران را حفظ کرده است.

یداللهی ابراز داشت: در این دیدار از مربی و قرآن آموزان این محفل نیز تقدیر شد.

وی در پایان سخنانش به اهمیت و جایگاه آموزش قرآن و برکات حاصل از آن در جامعه اشاره کرد.

اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید