کد خبر:7484
پ
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

برگزاری آزمون تخصصی حفظ و اعطای مدرک معتبر به حافظان ایرانی و غیر ایرانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، حجت‌الاسلام حسین نمازی فرد با اعلام این خبر گفت : ثبت نام هجدهمین دوره آزمون تخصصی حفظ و اعطای مدرک معتبر به حافظان ایرانی و غیر ایرانی تا ۱۶ اسفند انجام می‌شود. وی تصریح کرد: چند پنجشنبه است که روحانیون مستقر شهرستان مشهد به […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، حجت‌الاسلام حسین نمازی فرد با اعلام این خبر گفت : ثبت نام هجدهمین دوره آزمون تخصصی حفظ و اعطای مدرک معتبر به حافظان ایرانی و غیر ایرانی تا ۱۶ اسفند انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: چند پنجشنبه است که روحانیون مستقر شهرستان مشهد به تعداد ۵۰ نفر همراه با همسرشان در دوره ارتقاء دانش و مهارت قرآنی شرکت دارند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره ارتقای دانش و مهارت قرآنی شامل دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی و آشنایی با طرح استعدادهای قرآنی و برگزاری جنگ و محفل قرآنی است.

حجت الاسلام نمازی برگزاری چنین دوره‌هایی را گامی ارزشمند در راستای ارتقای دانش قرآنی و استعدادیابی این رشته عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: با استمرار و توسعه چنین دوره‌های هدفمندی میتوان جایگاه ارزشی کتاب وحیانی قرآن را بیش از پیش در جامعه و خصوصا نسل جوان ارتقا و اشاعه داد.
نمازی در پایان متذکر شد: این دوره تخصصی برای حافظان ایرانی و غیر ایرانی به میزبانی مشهد انجام میشود که در هم افزایی و همگرایی بیشتر در باب قرآن حائز اهمیت است.

اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید