کد خبر:7569
پ

برگزاری اولین نشست فصلی خطبای شهرستان های خراسان رضوی در مشهد مقدس

اولین نشست فصلی خطبای شهرستان های خراسان رضوی در اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد . به گزارش رو ابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی ، در راستای هم افزایی و هم اندیشی خطبا و سخنرانان نشست یک روزه در مشهد مقدس برگزار شد . در این نشست که با […]

اولین نشست فصلی خطبای شهرستان های خراسان رضوی در اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد .
به گزارش رو ابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی ، در راستای هم افزایی و هم اندیشی خطبا و سخنرانان نشست یک روزه در مشهد مقدس برگزار شد .
در این نشست که با حضور خطبای مطرح و شناخته شده ی شهرستان های استان برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین صاحبقرانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به تشریح نقش واعظان و سخنوران در جهاد تبیین پرداخت و استفاده خطبا از تجربیات و اندوخته های یکدیگر را بسیار مغتنم و لازم برشمرد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر امیری طیبی به موضوع اقتصاد و شرایط موجود کشور پرداخت و به سوالات و شبهات موجود در جامعه پاسخ داد .
برنامه عصر نشست به صورت رویداد و هم اندیشی برگزار شد و در پایان به طرح هایی که برای حل مسائل فرهنگی و اجتماعی برنامه بهتری ارائه داده بودند به انتخاب حاضران جوائزی اهدا شد.

اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید