۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر
  • 13 آگوست 2019 - 5:05
  • 835 بازدید

بیانیه حریم خصوصی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی را به اطلاع میرساند: تارنمای اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان می داند و ما به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، این بیانیه محرمانگی را تهیه کرده ایم. شما به عنوان […]

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی را به اطلاع میرساند:

تارنمای اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان می داند و ما به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، این بیانیه محرمانگی را تهیه کرده ایم. شما به عنوان مشتری ما می توانید بدون نیاز به وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی در شبکه جهانی اینترنت از سایت اداره کل تبلیغات اسلامی بازدید کنید. مقدار اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم به اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می دهید، بستگی دارد.

تارنمای اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

با ثبت یا درخواست اطلاعات در این سایت، شما اجازه می دهید تا اطلاعات شما بر اساس مفاد این خط مشی جمع آوری، استفاده و منتقل شود.به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق “منوی د “تماس با ما” مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید. برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید از بخش خدمات الکترونیک قسمت خدمات برون سازمانی دریافت شکایت  و یا ثبت درخواست و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید.

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.


جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در حین ارائه خدمات الکترونیکی مصوب خود , اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و …) را نیز گردآوری میکند.

هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.


استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی فهرست مخاطبیه خدمات خود را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره بهره برداری نمی‌دهد. ممکن است اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه و نیاز شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا مرسوله پستی به شما، فراهم کردن پشتیبانی مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات و یا دعوت به همایش های فرهنگی و دینی ، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.


استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید ناشده محافظت می‌کند .


تغییرات دراین بیانیه

اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی مطلع شوید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA