۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » تشکلها
  • 20 نوامبر 2019 - 8:19
  • 965 بازدید
افتتاحیه دبیرخانه دائمی پویش مردمی «منزل من هم زائرسرا ست»
افتتاحیه دبیرخانه دائمی پویش مردمی «منزل من هم زائرسرا ست»

افتتاحیه دبیرخانه دائمی پویش مردمی «منزل من هم زائرسرا ست»

طراح پویش مردمی «منزل من هم زائر سرا ست» گفت: با همکاری کانون فرهنگی زندگی شیرین و کانون جهاد خدمت، موفق شدیم طی شش روز پایانی ماه صفر، بالغ بر ۳۵۰ خانواده را در مشهد، اسکان دهیم. به گزارش خبرنگار مهر،  جواد علما، مسئول پویش مردمی«منزل من هم زائر سراست» در مراسم افتتاحیه دبیرخانه دائمی […]

طراح پویش مردمی «منزل من هم زائر سرا ست» گفت: با همکاری کانون فرهنگی زندگی شیرین و کانون جهاد خدمت، موفق شدیم طی شش روز پایانی ماه صفر، بالغ بر ۳۵۰ خانواده را در مشهد، اسکان دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر،  جواد علما، مسئول پویش مردمی«منزل من هم زائر سراست» در مراسم افتتاحیه دبیرخانه دائمی پویش مردمی «منزل من هم زائرسرا ست»، که شب گذشته در فرهنگسرای زیارت مشهد برگزار شده بود، اظهار کرد: راه اندازی این پویش یکی از آرزوهای من بود که خوشبختانه با همکاری کانون فرهنگی زندگی شیرین و مجید عسکری، مسئول کانون جهاد خدمت، موفق شدیم طی شش روز پایانی ماه صفر، بالغ بر ۳۵۰ خانواده را در مشهد، اسکان دهیم.

وی افزود: باتوجه به درخواست‌های مکرر همشهریان مشهدی و بازدیدهای صورت گرفته از طرف تولیت آستان قدس و دیگر نهادهای مرتبط، برای ادامه یافتن پویش مردمی «منزل من هم زائر سرا ست»، مکان مشخصی برای دبیرخانه دائمی این طرح در نظر گرفته شد.

علما تصریح کرد: روند دبیرخانه دائمی بدین صورت است که هر ماه را به ده قسمت که سه شب و چهار روز را شامل می‌شود، تقسیم کرده‌ایم، سپس با علاقمند به همکاری در این پویش تماس گرفته و باتوجه به تاریخ‌هایی که میزبانان اعلام می‌کنند، زائران را به صورت رایگان اسکان خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه اولویت اسکان با زائران کم بضاعت، زائر اولی‌ها و نخبگان علمی خواهد بود، بیان کرد: ما سعی داریم تا برای کسانی‌که توان مالی ندارند، بلیط رفت و آمد تهیه کنیم و دراین خصوص هم مردم می‌توانند کمک کنند.

علما با بیان اینکه از جمله شرایط اسکان زائران لزوما داشتن داشتن منزل مستقل نیست، گفت: امسال ۵۰ درصد میزبانان زائران را در منزل مشترک خود جای دادند.

وی افزود: این طرح از نظر سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اثرات بسیار خوبی در جامعه دارد و درحال حاضر شهرهای شیراز و قم نیز، متقاضی اجرای این طرح هستند.

علما در انتها بیان کرد: از شما عزیزان خواهشمندم، مبلغان این طرح شوید تا بتوانیم در کنارهم، شهری را لایق امام رضا ایجاد کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA