۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » جبهه جهادی » دسته بندی نشده
  • 30 مارس 2021 - 10:34
  • 502 بازدید
محرومیت زدایی گروههای جهادی در شهرستان تایباد
محرومیت زدایی گروههای جهادی در شهرستان تایباد

محرومیت زدایی گروههای جهادی در شهرستان تایباد

گروههای جهادی در ایام نوروز در مناطق محروم و روستایی شهرستان تایباد اردوی جهادی برگزار کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: اردوی گروههای جهادی اعزامی از مشهدمقدس با هدف محرومیت زدایی، از ابتدای نوروز در دهستان کرات و دهستان […]

گروههای جهادی در ایام نوروز در مناطق محروم و روستایی شهرستان تایباد اردوی جهادی برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: اردوی گروههای جهادی اعزامی از مشهدمقدس با هدف محرومیت زدایی، از ابتدای نوروز در دهستان کرات و دهستان دشت تایباد آغاز شده و جهادگران تا ۱۵ فروردین ماه در این منطقه مستقر خواهند بود.

وی گفت: تیم گروههای جهادی در زمینه‌های عمرانی، پزشکی، اشتغال و تعلیم و تربیت به صورت ویژه در حال خدمت رسانی هستند که در بخش عمرانی نیز نیروهای جوان جهادگر در حال ساخت منازل و سرویس بهداشتی و حمام برای نیازمندان هستند که امیدواریم با سرعت بالایی که در پیشرفت کار وجود دارد، بخش‌های مهم کار تا اتمام این دوره به پایان برسد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد ادامه داد: در این اردوی جهادی، کانون فرهنگی زمینه سازان ظهور سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان به همراه گروههای جهادی اعزامی در عرصه‌های اجتماعی، تعلیم و تربیت، عمران و اشتغال و فرهنگی خدمات خوبی را به مردم ارائه کردند.

در حاشیه برگزاری این اردوی جهادی؛ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،مسئول فرق و ادیان اداره کل استان و رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد با جهادگران دیدار و گفتگو داشتند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA