۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 18 جولای 2021 - 10:20
  • 292 بازدید
اجرای طرح مهرواره علوی در شهرستان کاشمر با جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی
اجرای طرح مهرواره علوی در شهرستان کاشمر با جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی

اجرای طرح مهرواره علوی در شهرستان کاشمر با جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر گفت: در این طرح می‌خواهیم از عموم مردم دعوت کنیم تا یک مسئله کوچکی را در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، خانوادگی و.. . در محله خود حل کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد حسین صداقتی، داشتن امید را لازمه یک حرکت پر شتاب […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر گفت: در این طرح می‌خواهیم از عموم مردم دعوت کنیم تا یک مسئله کوچکی را در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، خانوادگی و.. . در محله خود حل کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد حسین صداقتی، داشتن امید را لازمه یک حرکت پر شتاب و رو به جلو در هر جامعه‌ای دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب( مد ظله العالی) در نخستین روز امسال، جامعه را با توجه به شرایط موجود و سخت اقتصادی، به تواصی به صبر و تواصی به حق دعوت کردند و از مردم خواستند برای حل مشکلات پای کار بیایند و تجربه نشان داده که مردم در هر صحنه‌ای ورود پیدا کنند، مشکلات آن عرصه حل می‌شود.

صداقتی اظهار داشت: درطرح مهرواره علوی که به میزبانی اداره تبلیغات اسلامی کاشمر برگزار می‌شود، عموم شهروندان درشهرستان و روستا های تابعه می توانند، طرح ومسئله (اقتصادی،اجتماعی، فرهنگی و.. .) را که قرار هست تا روز عید سعید غدیر اجرا کنند و بواسطه آن گره ای از مشکلات مردم باز شود، با مراجعه حضوری به دبیرخانه اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابتدا ثبت مسئله کنند تا ان شالله با جمع آوری طرح ها و به تبع آن نظارت دقیق بر اجرای این طرح ها، کمیته انتخابات و داوران تشکیل شده و در نهایت به نفر یا گروه اول مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به‌عنوان جایزه در روز عید سعید غدیر خم اهداء شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر تصریح کرد: به منظور خنثی‌سازی حربه‌هایی که دشمن علیه جامعه ایران اسلامی به کار می‌برد، دنبال یک ایده‌ای بودیم که بتوانیم نگاه همه جانبه به مسائل داشته باشیم تا هم روحیه امید در جامعه دمیده شده و دشمن را نا امید کند و هم فضای جامعه پر رونق و با نشاط شود و همچنین به مطالبه رهبر معظم انقلاب به‌ عنوان امام امت نیز پاسخ داده بشود.

گفتنی است اجرای طرح های اقتصادی مانند تخفیف های ویژه اصناف مختلف شهرستان، تسویه حساب دفتری نیازمندان، توزیع نان رایگان، اطعام ایتام و کارتن خواب ها و.. .) و طرح های اجتماعی مثل تشویق به ازدواج جوانان، ممانعت از پدیده شوم طلاق، تهیه جهیزیه، آزادی زندانی جرایم غیر عمد) می تواند از جمله طرح های اجرایی توسط نفر یا گروهی در سطح شهرستان در مهرواره علوی باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA