۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 18 جولای 2021 - 9:53
  • 298 بازدید
برگزاری ۱۲۰ مراسم به مناسبت هفته عفاف و حجاب در نیشابور
برگزاری ۱۲۰ مراسم به مناسبت هفته عفاف و حجاب در نیشابور

برگزاری ۱۲۰ مراسم به مناسبت هفته عفاف و حجاب در نیشابور

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور از برگزاری ۱۲۰ مراسم به مناسبت هفته عفاف و حجاب در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حسن درودی کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت: این […]

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور از برگزاری ۱۲۰ مراسم به مناسبت هفته عفاف و حجاب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حسن درودی کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت: این اداره با شبکه های وابسته روحانیون، هیئات مذهبی،مداحان و کانونهای فرهنگی و تبلیغی برنامه‌ها و مراسم مذهبی متنوعی در سطح این شهرستان درهفته عفاف و حجاب برگزار می‌کند.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور با بیان اینکه با تشکیل جلسات هماهنگی با مسئولین و هیئات مذهبی و روحانیون، برگزاری سلسله همایش‌های عفاف و حجاب، گفتمان‌های دینی با موضوع بانوان و حجاب در جامعه،مسابقات مختلف فرهنگی،برپایی بیش از۱۲۰ مراسم سخنرانی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط روحانیون مستقر و اعزامی پیرامون عفاف و حجاب، برگزاری و برپایی حلقه‌های معرفتی،تقدیر از تعدادی بانوان محجبه،همایش عفاف و حجاب از جمله برنامه‌های شهرستان در هفته عفاف و حجاب دانست.

وی با اشاره به اینکه همزمان با هفته عفاف و حجاب ۱۵ مبلغ خواهر به تبیین جایگاه حجاب و عفاف در شهرستان می‌پردازند، گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور برنامه‌های مختلفی را برای هفته حجاب و عفاف و تبیین جایگاه و فلسفه حجاب در جامعه در نظر گرفته است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA