۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 18 جولای 2021 - 10:13
  • 276 بازدید
راه یابی امام روستای مشهد به مرحله کشوری محله همدل
راه یابی امام روستای مشهد به مرحله کشوری محله همدل

راه یابی امام روستای مشهد به مرحله کشوری محله همدل

کمیته داوری طرح مهرواره محله همدل با حضور رئیس، کارشناسان و مسئولین مناطق پنج گانه مشهد در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، نشست کمیته داوری طرح مهرواره محله همدل باحضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشهد، کارشناس تشکلها، و مسئولین مناطق ۵ گانه […]

کمیته داوری طرح مهرواره محله همدل با حضور رئیس، کارشناسان و مسئولین مناطق پنج گانه مشهد در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، نشست کمیته داوری طرح مهرواره محله همدل باحضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشهد، کارشناس تشکلها، و مسئولین مناطق ۵ گانه مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: در این نشست از میان طرح‌ها و شرکت‌کنندگان در اولین مرحله مهرواره محله همدل آثار افرادی که تمام مراحل ثبت مسئله را به انجام رساندند، بررسی و ۲۸ نفر از ۷۸ طرح به انتخاب کمیته داوری برگزیده این دوره مهرواره شدند که از آن میان ۴ نفر حائز رتبه برتر در مهرواره محله همدل دراین شهرستان بوند و به استان معرفی شدند.
وی افزود: حجت‌الاسلام محمدتقی حسین پورساغروان از امامان روستای این شهرستان از بین ۴ نفر اعلامی به استان به مرحله کشوری راه یافت.
وی به بیان توضیحاتی در این خصوص پرداخت و گفت: طی مراسمی با حضور گروه‌های جهادی شهرستان و تمامی شرکت‌کنندگان در اولین دوره مهرواره محله همدل از این افراد، گروه و محله تقدیر به عمل خواهد آمد.
وی در پایان گفت: این طرح سرآغاز توجه به محلات و مساجد و امامان محله در شهرستان بوده و در مراحل و طرح‌های آتی نقایص مرحله اول برطرف و اصلاح خواهد شد؛ با این امید که مشارکت بیشتری از ناحیه فعالان فرهنگی و جهادی محلات شهرستان صورت گیرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA