۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 18 جولای 2021 - 9:36
  • 303 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: رصد هوشمندانه فضای جامعه و مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان از طریق نقش‌آفرینی مردم یکی از وظایف مهم این سازمان است.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در آیین معارفه رییس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار افزود: دشمن پس از شکست در عرصه‌های نظامی از طریق جنگ ترکیبی رسانه و عملیات روانی، در پی القای ناکارآمدی اسلام ناب و انقلاب اسلامی برآمده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به احیای اسلام ناب در برابر اسلام آمریکایی از سوی امام راحل (ره) گفت: با توجه به مبانی و اصول اسلام ناب، مشکلات مسلمانان در عرصه های مختلف قابل رفع است.

وی گفت: این سازمان در راستای تببین اهداف و رسالت های انقلاب نیاز به تحول داشته است، چنانکه مقام معظم رهبری در نشست با رییس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید فرمودند که از مساله ایجاد تحول در این سازمان نباید کوتاه آمد.

وی افزود: در راستای ایجاد تحول در این سازمان، آنچه به محور اساسی در دستور کار بدنه سازمان قرار دارد نقش آفرینی مردم در عرصه تبلیغات است.

صاحبقرانی ادامه داد: بر همین اساس، در گام دوم انقلاب حرکت تحولی پررنگ دیده شده که تصدی گری از سازمان حذف و امور تبلیغات و نشر خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی بر عهده خود مردم قرار بگیرد و البته سررشته داری عرصه تبلیغ که تخصصی و کارشناسی است، در دست روحانیون و علما است.

در پایان این مراسم، حجت‌الاسلام مهدی صانعی به‌عنوان رییس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار معرفی و از خدمات ۶ ساله حجت‌الاسلام سیدمحمدجواد سجادی نژاد در این سمت قدردانی شد.

گفتنی است: ۴۰۰ مبلغ و مبلغه دینی ساماندهی شده، ۳۲۰ هیات مذهبی دارای کد شناسایی و ۲۱۵ مداح دارای کارت مداحی در شهرستان های سبزوار، داورزن و خوشاب فعالیت می‌کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA