۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 09 ژانویه 2022 - 9:31
  • 298 بازدید
تشریح ویژگی‌های شخصیتی، هویتی و مدیریتی شهیدحاج قاسم سلیمانی در ۱۰ منطقه گناباد
تشریح ویژگی‌های شخصیتی، هویتی و مدیریتی شهیدحاج قاسم سلیمانی در ۱۰ منطقه گناباد

تشریح ویژگی‌های شخصیتی، هویتی و مدیریتی شهیدحاج قاسم سلیمانی در ۱۰ منطقه گناباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از تشریح ویژگی‌های شخصیتی، هویتی و مدیریتی شهیدحاج قاسم سلیمانی در نقاط مختلف شهری و روستایی این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، به همت اداره تبلیغات اسلامی گناباد، همزمان با سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابعاد شخصیتی ایشان در قوژد، بیلند، بهاباد، […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از تشریح ویژگی‌های شخصیتی، هویتی و مدیریتی شهیدحاج قاسم سلیمانی در نقاط مختلف شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، به همت اداره تبلیغات اسلامی گناباد، همزمان با سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابعاد شخصیتی ایشان در قوژد، بیلند، بهاباد، مند، زیبد، شهرک سعدی، دلویی، خیبری، حوزه علمیه برادران و کاخک تشریح شد.

حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد طی سخنانی در این جلسات ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهدای همراه آنها و همچنین مرحوم آیت الله مصباح یزدی، طی سخنانی اظهار داشت: از بُعد رسانه‌ای شخصیت سردار شهید قاسم سلیمانی را باید نماد جاودانه انسان مسلمان انقلابی نامگذاری کرد.

وی به وصیتنامه شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: شهید سلیمانی در هر قسمت از وصیتنامه خود تأکید به ولایت، ولی فقیه و توجه به رهبر انقلاب داشته و همواره در سخنرانی‌هایش و حرکت پیوسته خود، دغدغه ولایت و رهبری و توحید را داشته‌ است. او نجات امت را در پیرو از رهبری حکیم انقلاب می دیدید و تفرقه در این مسیر را بسیار شکننده می دانست.

دبیر گروه جهادی گناباد، افزود: سردار سلیمانی، نمادین سازی اسطوره مقاومت در مقابل ظلم را ایجاد کرد که در ذهن‌های آحاد مردم ایران و منطقه و مسلمانان جهان قدرت یک سردار مسلمان شکل گرفته است.

فاطمی، افزود: ایجاد صیانت فرهنگی و اجتماعی از مسیر در کنار مردم بودن و با مردم بودن و برای مردم بودن از ویژگی‌های بارز شخصیتی سردار سلیمانی بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، اظهارداشت: معرفت، معنویت، بصیرت، مهارت و شجاعت از ویژگی های مکتب حاج قاسم سلیمانی است.

فاطمی با اشاره به اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از پرورش یافتگان مکتب انسان ساز قرآن و امام راحل بود که ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی دست مبارزه و جهاد برنداشت، افزود: روحیه بالای این شهید در راه مبارزه با دشمنان به‌ویژه استکبار جهانی و رژیم کودک کش صهیونیستی ستودنی است.

وی تصریح کرد: در مقابل جمهوری اسلامی ایران، غرب تولید کننده و پرورش‌گاه گروه‌های ترویست‌های تکفیری داعش، جبهه النصره، گروه بوکوحرام و افراد خبیث و شیطان صفت در منطقه و دنیا است.

فاطمی با بیان اینکه شهید سلیمانی با نبوغ و استعداد مثال زدنی خود توانست در طول ۴۰ سال مدیریت و درایت و صلابت خود به یک فرمانده نظامی تبدیل شود که هژمونی ارتش آمریکا و استکبار جهانی در منطقه را به هم بریزد، اظهار کرد: عملکرد خوب و موثر سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی موجب عزت و شرف مسلمانان و آزادی خواهان جهان شد، همچنین باید گفت که نظام اسلامی ایران به تربیت چنین فرمانده نظامی ‌افتخار می‌کند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA