۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 11 ژانویه 2022 - 10:03
  • 293 بازدید
دوره آموزشی طرح وفاق در شهرستان تایباد برگزار شد
دوره آموزشی طرح وفاق در شهرستان تایباد برگزار شد

دوره آموزشی طرح وفاق در شهرستان تایباد برگزار شد

دوره آموزشی طرح وفاق با حضور روحانیون شهرستانهای باخرز و تایباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، دوره آموزشی طرح وفاق با حضور مسئول فرق و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی استان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد و با شرکت مبلغین و روحانیون مستقر و طرح هجرت شهرستانهای تایباد […]

دوره آموزشی طرح وفاق با حضور روحانیون شهرستانهای باخرز و تایباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، دوره آموزشی طرح وفاق با حضور مسئول فرق و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی استان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد و با شرکت مبلغین و روحانیون مستقر و طرح هجرت شهرستانهای تایباد و باخرز در اداره تبلیغات اسلامی تایباد برگزار شد.

در آغاز این دوره حجت‌الاسلام علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: این کارگاه آموزشی به مدت ۲ ساعت ویژه روحانیون مستقر و طرح هجرت شهرستان های تایباد و باخرز در جهت ارتقاء اطلاعات برگزار می‌شود.

در این کارگاه آموزشی حجت‌الاسلام غلامی جامی مسئول فرق و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی استان در سخنانی به بیان اهمیت آشنایی با فرق و مذاهب پرداخت.

وی در جمع امامان، روحانیون و مبلغین شهرستان های تایباد و باخرز اظهار داشت: از جلوه های مقابله دشمن با اسلام ناب، ایجاد شبهه و شک در مبانی و ارزش‌های دینی و ترویج لاابالی گری اعتقادی است، این ترفند شوم استکبار در حال حاضر نیز بیشتر در فضاهای مجازی، شبکه های اجتماعی و محیط های آموزشی هدایت می‌شود.

مسئول فرق و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: می طلبد که روحانیون در تحکیم مبانی اعتقادی و تعمیق باورهای دینی بیش از پیش بکوشند و در برابر موج شبهات و حمله نرم افزاری دشمنان، آرایش لازم را به دست آورند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA