۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار کوتاه
  • 30 جولای 2022 - 9:28
  • 8 بازدید
برگزاری همایش طلایه داران هدایت در نیشابور
برگزاری همایش طلایه داران هدایت در نیشابور

برگزاری همایش طلایه داران هدایت در نیشابور

همایش طلایه داران هدایت در آستانه فرا رسیدن ماه محرم در نیشابور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسین درودی اظهار داشت: همایش طلایه داران هدایت در آستانه فرا رسیدن ماه محرم در نیشابور برگزار شد.

وی افزود: این همایش صبح امروز در محل تکیه ابوالفضلی این شهرستان برگزار شد.

درودی گفت: در این همایش معنوی جمع کثیری از روحانیون بومی شهرستان، طرح هجرت و مستقر و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی نیشابور شرکت داشتند.

وی تصریح کرد: رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور به نکاتی پیرامون اهمیت عزاداری‌ها پرداخت و گفت پای کار مردم و انقلابی بودن و امیدبخشی به مردم مهمترین وظیفه مبلغان است.

درودی اضافه کرد که حجت‌الاسلام سماواتی تاکید داشت مبلغی موفق است که بتواند در کنار سخنرانی همکاری و تعامل مناسب و خوبی با مردم داشته باشد.

به گفته رییس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور، هنر منبر بصیرتی، در این است که بتواند از امام حسین علیه السلام و اهلبیت عصمت و طهارت آیات و روایات را به وقایع روز پیوست بزند.

در ادامه این مراسم یکی از اساتید حوزه و دانشگاه نیز به ایراد سخن پرداخت و نصرت خدا را اولین نکته امیدبخش نظام دانست و با بیان اینکه خدا یاری رسان کسانی است که تو را یاری می‌کنند تصریح کرد: قطعا خداوند مردم کشور عزیزمان را که بیش از ۴۰ سال است خدا را یاری میکنند، یاری خواهد کرد.

حجت‌الاسلام محیطی، دستاوردهای انقلاب را دومین نقطه امیدبخشی نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: با وجود تمام مشکلات، این دستاوردها در ابعاد مختلف در این مدت بسیار شگفت آور بوده است.

در ادامه این مراسم دکتر درودی رییس دانشکده علوم پزشکی شهرستان نیز نکاتی را پیرامون رعایت پروتکل های بهداشتی در مجالس عزاداری بیان کرد.

همچنین حجت‌الاسلام جوادی از کارشناسان اداره کل اطلاعات خراسان رضوی نیز مسائلی را پیرامون نکات امنیتی و اطلاعاتی کشور و لزوم رعایت برخی موارد در سخنرانی ها در مراسمات بیان کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA