۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 30 جولای 2022 - 9:20
  • 25 بازدید
فعالیت ۳۰۰ مبلغ و مبلغه در آستانه ماه محرم در نیشابور
فعالیت ۳۰۰ مبلغ و مبلغه در آستانه ماه محرم در نیشابور

فعالیت ۳۰۰ مبلغ و مبلغه در آستانه ماه محرم در نیشابور

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام مجید سماواتی از اعزام مبلغ و مبلغه در آستانه ایام سوگورای دهه اول محرم توسط این اداره خبر داد و گفت: در راستای تأمین نیاز مساجد وتکایای این شهرستان به روحانی، در ایام دهه اول محرم اقدام به اعزام روحانی به مساجد و تکایای […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام مجید سماواتی از اعزام مبلغ و مبلغه در آستانه ایام سوگورای دهه اول محرم توسط این اداره خبر داد و گفت: در راستای تأمین نیاز مساجد وتکایای این شهرستان به روحانی، در ایام دهه اول محرم اقدام به اعزام روحانی به مساجد و تکایای شهری و روستایی متقاضی کرده ایم.

وی افزود: تاکنون تعداد ۴۵ نفر از مبلغان اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی و اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با دریافت حکم از اداره تبلیغات اسلامی نیشابور به مساجد متقاضی روحانی اعزام شده اند.

سماواتی تصریح کرد: با فرارسیدن دهه اول محرم حدود ۳۰۰ نفر مبلغ و مبلغه در پوشش روحانی طرح هجرت و مستقر و بومی در مساجد، تکایا و حسینیه های این شهرستان مشغول به امر تبلیغ و ترویج فرهنگ اهل بیت علیه السلام می‌شوند.

سماواتی ابراز داشت: فعالیتهای مهم مبلغین دردهه اول محرم علاوه بر اقامه نماز جماعت، سخنرانی پیرامون برگزاری جلسات قرآن کریم، دعا ونیایش، حلقه های معرفت و برپایی گفتمان دینی است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA