۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 02 آگوست 2022 - 10:27
  • 6 بازدید
برگزاری دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای نخستین بار در کلات
برگزاری دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای نخستین بار در کلات

برگزاری دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای نخستین بار در کلات

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مصطفی نیازی از برگزاری دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای اولین بار در این شهرستان خبر داد. وی اظهار داشت: این دوره با هدف ارتقا و توانمندسازی مربیان، مدیران تشکلها و جلسات قرآنی، تربیت کادر آموزشی دوره دیده و متخصص در سطح […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مصطفی نیازی از برگزاری دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای اولین بار در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: این دوره با هدف ارتقا و توانمندسازی مربیان، مدیران تشکلها و جلسات قرآنی، تربیت کادر آموزشی دوره دیده و متخصص در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

به گفته کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان کلات، یکسان سازی و وحدت رویه آموزشی، افزایش مهارت‌های تدریس ویژه مدیران و مربیان جلسات و تشکل های قرآنی در این شهرستان از دیگر اهداف برگزاری این دوره است.

نیازی با اشاره به استقبال و رضایت شرکت کنندگان این دوره تصریح کرد: در این دوره آموزشی بیش از ۴۰ نفر از مربیان خواهر ثبت نام کردند.

به اعلام وی، شرکت‌کنندگان در قالب این دوره، طی ۶۰ ساعت آموزش حضوری و مجازی در آزمون پایانی شرکت نموده و اکثریت موفق به کسب نمره قبولی شدند.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کلات یادآور شد: قبول شدگان در این دوره پس از اخذ گواهی پایان دوره آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و سایر نهادها در تشکل‌ها، جلسات قرآنی و مساجد سطح شهرستان به فعالیت های قرآنی خواهند پرداخت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA