۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 02 آگوست 2022 - 10:39
  • 6 بازدید
برگزاری هیأت اندیشه‌ ورز بانوان قرآنی فریمان برگزار شد
برگزاری هیأت اندیشه‌ ورز بانوان قرآنی فریمان برگزار شد

برگزاری هیأت اندیشه‌ ورز بانوان قرآنی فریمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، هیأت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی شهرستان فریمان در محل تبلیغات اسلامی این شهرستان با حضور بانوان فرهیخته برگزار شد. حجت‌الاسلام مصطفی موهبتی در این جلسه به تبیین اهداف ایجاد هیأت اندیشه ورز بانوان قرآنی پرداخت و از اهمیت حضور بانوان اندیشه ورز در حوزه قرآن […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، هیأت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی شهرستان فریمان در محل تبلیغات اسلامی این شهرستان با حضور بانوان فرهیخته برگزار شد.

حجت‌الاسلام مصطفی موهبتی در این جلسه به تبیین اهداف ایجاد هیأت اندیشه ورز بانوان قرآنی پرداخت و از اهمیت حضور بانوان اندیشه ورز در حوزه قرآن سخن راند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فریمان در خصوص شناسایی طلبه های خواهر در هر شهر و محله برای شکل گرفتن تشکل های مردمی ، تشکیل جلسات قرآن توسط فعالان قرآنی و آموزش قرآن به جامعه هدف تذکر داشته و بر اهمیت اجرای این برنامه ها تاکید داشت.
وی همچنین بر لزوم شناسایی قاریان خواهر و تشکیل مجمع قاریان توسط خانم منوری (از بانوان فرهیخته) تاکید داشت.
موهبتی در بخش دیگری از سخنانش بر شناسایی دقیق محلات و برنامه ریزی قبل از تشکیل کلاس و اطلاع رسانی فعالیت های قرآنی در گروه هیئت بانوان اندیشه ورز قرآنی تاکید کرد‌
در این جلسه خانم منوری طرح تاسیس مجمع قاریان و دارالتحفیظ را مطرح کرد که مصوب شد، وی برای دعوت از همه قاریان خواهر و تشکیل جلسه و عضوگیری برنامه ریزی مشخصی داشته باشد.
-بانوی فرهیخته دیگر خانم شریفی نیز گزارشی از برنامه هیئت اندیشه ورز ارائه کرد و خواستار اطلاع رسانی فعالیت های قرآنی بانوان شد.
فرهیخته دیگر« خانم چوپانیان»؛ نیز در خصوص شناسایی افراد توانمند در زمینه فعالیت های قرآنی رایگان و کم هزینه، سرکشی و بازدید از فعالیت های قرآنی در شهر و روستا توسط سایر اعضای هیئت اندیشه ورز ، اعلام برنامه های قرآنی قبل از اجرا ، عمل کردن به وعده ها مطالبی را ارائه کرد.
-وی پیشنهاد داد که یک مدرسه تخصصی قرآن ایجاد شود تا مرحله به مرحله و بصورت سطح بندی شده آموزش قرآن در برنامه باشد.

  • مصوب شد مدیریت گروه مجازی هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی در ایتا به خانم چوپانیان داده شده و اعضای گروه، گزارش فعالیت های انجام شده را برای ایشان بفرستند .
  • خانم سنجاقی، از اعضای دیگر هیأت اندیشه‌ورز قرآنی، در خصوص لزوم ایجاد مکانی برای همه فعالیت های قرآنی ، مدرسه حفظ ، محافل قرآنی ماهانه با حضور قاریان و حافظان، گروه تواشیح ونرم افزار های قرآنی، تاکید داشت.
  • خانم جاقوری فعال قرآنی روستای باغسالار نیز در خصوص اعزام استاد تفسیر و بازدید از کلاسهای قرآن مطالبی بیان کردند .
    در پایان جلسه ضمن تقدیر از زحمات خانم شریفی مسئول محترم قبلی هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی ؛ خانم چوپانیان به عنوان رئیس جدید و خانم اسلامی به عنوان نایب رئیس و خانم کهندل به عنوان دبیر « هیأت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی شهرستان فریمان» انتخاب شدند .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA