۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار کوتاه
  • 28 آگوست 2022 - 8:41
  • 14 بازدید
برگزاری کلاس‌های تجوید و قرائت قرآن در کنار هنرهای دستی زوزن خواف
برگزاری کلاس‌های تجوید و قرائت قرآن در کنار هنرهای دستی زوزن خواف

برگزاری کلاس‌های تجوید و قرائت قرآن در کنار هنرهای دستی زوزن خواف

کلاس‌های تجوید و قرائت قرآن در کنار هنرهای دستی زوزن شهرستان خواف برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، مریم خزایی مسئول خانه قرآن شهدای روستای زوزن شهرستان خواف اظهار داشت: در راستای تبیین مفاهیم قرآنی و توجه دادن کودکان به این کتاب آسمانی کلاسهای هدفمند قرآنی همراه باشعر و قصه برای گروه سنی ۵تا ۷سال برگزار می‌شود.

وی عنوان داشت: با توجه به استقبال شایان توجهی که از این کلاسها به عمل آمد کلاس مجزای دیگری برای قرآن آموزان دختر و پسر مقطع ابتدایی در نظر گرفته شده است.

خزایی تصریح کرد: با توجه به شرکت قابل توجه کودکان از این کلاسهای قرآنی، دو کلاس ۳۰نفره و یک کلاس تجوید برای دختر خانم ها نیز ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه نوآوری و سرگرمی حین آموزش قرآن باعث نشاط بیشتر و همچنین آموزش بهتر کودکان می‌شود گفت: بر این اساس در کنار امر آموزش قرآن آموزش بافتنی، نمد دوزی و نقاشی روی سفال نیز برای خانمها انجام می‌دهیم.

مسئول خانه قرآن شهدای روستای زوزن شهرستان خواف اضافه کرد: همچنین برای قرآن آموزان پسر نیز کلاس ورزش کلاسهای ورزشی انجام میشود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ قرآن آموز در قالب چهار کلاس در این طرح، شرکت دارند، خاطرنشان کرد: اختتامیه این طرح هفته آینده است.

خزایی در پایان سخنانش متذکر شد: کلاس تجوید قرآن نیز به همراه آموزش بافتنی برای قرآن آموزان ارایه میشود که مورد استقبال ویژه قرار گرفته است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA