۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 18 سپتامبر 2022 - 8:01
  • 9 بازدید
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در نیشابور
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در نیشابور

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در نیشابور

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام مجید سماواتی، با اعلام این خبر اظهار داشت: این مراسم در روز اربعین حسینی ساعت ۸ونیم صبح با قرائت زیارت عاشورا از مقابل تکیه ابوالفضلی علیه السلام این شهرستان به سمت امامزاده محمد محروق علیه السلام به فاصله ۱۰ کیلومتر انجام شد. وی عنوان […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام مجید سماواتی، با اعلام این خبر اظهار داشت: این مراسم در روز اربعین حسینی ساعت ۸ونیم صبح با قرائت زیارت عاشورا از مقابل تکیه ابوالفضلی علیه السلام این شهرستان به سمت امامزاده محمد محروق علیه السلام به فاصله ۱۰ کیلومتر انجام شد.

وی عنوان داشت: این مراسم با حضور امام جمعه،فرماندار و جمعی از مسئولین و با جمعیت حداکثری از مردم ولایتمدار شهرستان نیشابور برگزار شد.

سماواتی تصریح کرد: در مسیر این کاروان بزرگ که جمعیتی بیش از ۲۰ هزار نفر بودند تعداد ۳۰ ایستگاه پذیرایی به همت خیرین و هیئات مذهبی برپا شده بود.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرستان نیشابور سخنرانی و حسن تازیکی از مداحان شاخص شهرستان نوحه خوانی و مرثیه خوانی کرد.

به گفته وی؛ مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در شهرهای اقماری و روستاهای پرجمعیت این شهرستان بامحوریت ائمه جمعه و روحانیون مستقر اداره تبلیغات اسلامی برگزارشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA